HABER

Bayram tatilinin son gününde dönüş yoğunluğu! Sonu görünmüyor

Kurban Bayramı tatilini sonlandıran onlarca vatandaş, geri dönüş yoluna geçti. Bayram tatilinin son gününde yola çıkan sürücüler, Sakarya, Kocaeli, Düzce, Bolu ve Karabük'teki güzergahlarda araç yoğunluğuna neden oldu. Öte yandan Kocaeli'nin İzmit ilçesindeki TEM Otoyolu'nda ise zincirleme trafik kazası yaşandı. Kaza nedeniyle kilometrelerce araç kuyruğu oluştu.

Tatillerini memleketlerinde geçiren vatandaşların evlerine dönüş yolculuğu sürüyor. Bayram tatilinin son günü yola çıkan sürücüler, Anadolu Otoyolu'nun Adapazarı, Arifiye ve Sapanca geçişlerinde araç yoğunluğu oluşturdu.

Akıcı trafiğin hakim olduğu güzergahta meydana gelen iki ayrı trafik kazası, Gölyaka-Hendek gişeleri arasında ulaşımın bir süre aksamasına neden oldu.

Yolda kontrollerini artıran Karayolları ve polis ekipleri, olumsuzluklara müdahale ederek ulaşımın aksamaması için çalışıyor.

ZİNCİRLEME TRAFİK KAZASI

Kurban Bayramı tatilinin son gününde dönüş yolu TEM Otoyolu Kocaeli geçişinde 4 aracın karıştığı zincirleme trafik kazası sebebi ile yoğunluk oluştu. İstanbul istikametine giden 4 araç Korutepe Tüneli’nde çarpıştı.

KİLOMETRELERCE ARAÇ KUYRUĞU OLUŞTU

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
Kuzey Marmara otoyolu için günlük onbinlerce araç geçiş garantisi verilmiş, devlet bunu tıkır tıkır ödüyor, vatandaş ise yollarda çile çekiyor, yanlış olan ne.
Devlet kadar taş düşsün hayırlısı ile seçim kazanıp hdp li bakanları yerletirseydiniz bak ozaman neler olacak
Geliyorlar gümbür gümbür geliyorlar.Trafik çilesi İstanbul'da başlar
oh olsun acimam
o yolun geçiş ücretlerinin yüksek olması ayrıca bayram dolayısıyla otobanların ücretsiz olması
Geri Dön