HABER

Çin'de 70 tonluk dinozor buldular!

174 milyon yıllık fosil bulundu. Yeni bir türe ait olduğu söylenen dinozor fosilinin 10-15 metrelik boyutlarda olduğu düşünülüyor.

Küçük kafa yapısıyla dikkat çeken dinozorun 70 ton ağırlığında olduğu düşünülüyor.

Yeni dinozor kalıntıları bulundu

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
KUTSAL SANILAN KİTAPLARA GÖRE MİLYON VE MİLYAR KELİMELERİ ÇOK TERS.DAHA DÜNE KADAR DİNOZORLARI İNKAR EDENLER FOSİLLER ÇIKMAYA BAŞLAYINCA KIVIRMAYA BAŞLADILAR.ADEM İLE HAVVA DİYORLAR,BAKIYORUZ BU TEZ 10 BİN YILI GEÇMEZ.ÖBİR TARAFDAN FASDA 300.000 YILLIK EN ESKİ İNSAN FOSİLİ BULUNUYOR.BİLİM VE JEOLOJİ GELİŞDİKÇE 3 BİN YILLIK DİNLER HİKAYESİ ÇÖP OLACAK.
@skabak_1985 Kuranda Adme va havvanın gelıs tarıhı yok ayrıca 124 bın peygamberden bahsediyor bu mılyonlarca yıl demek rahat ol kuran en dogru olanı yazıyor
@abdurrahmankurt ZATEN TEK SORUN SADECE KURANI OKUMAN.GİT BAK TEVRATTA NE YAZIYOR İNSANLIK BAŞLANGICI TEVRATTAN 4 BİN YIL ÖNCE BAŞLADI DİYE YAZAR.AYRICA KURANDA DÜNYA DÜZ VE KALBİ DÜŞÜNCE ORGANI DİYE YAZMASIDA PEK HOŞ GÜLESİM GELİYOR.AYRICA GİT BAK JAPONLARDA HİÇ PEYGAMBER YOK.DÜNYANIN NE ONURLU VE DÜRÜST İNSALARI.BİZ TÜRKLERİ ARAPLAR BOZDU.
@skabak_1985 dostum sen çok yanlış anlamışsın olayı . kitapta dünyada yaşam insanlıkla başladı demiyor. insanlık adem ve havva ile başladı diyor . Okumayı bilmiyorsunuz sonra kendiniz senaryo yazıp oynuyorsunuz yazık.
@bahattinkaplan NE TESADÜF PEYGAMBERLERİN GENELİ DİNLER TARİHİNDE 250 YIL İÇERİSİNDE YAŞAMIŞ.NE EVVELİNDEN NEDE SONRASINDA PEYGAMBER YOK.BUNLARIN HEPSİ ORTADOĞU DİN GELENEĞİ YALANLARIDIR.
@skabak_1985 kardeş kuranın neresinde dünya düz yazıormuş sure ve ayet numaralarını yazarmısın
aynen kardeşim tarihlr ilgili bölümüne katılıyorum ama kitapla ilgili bölümde yanılıyosun kuranda 124 bin peygamberin varlıgından bahsedeliyo bunların her birinin arası 10 sene desek zaten 1.24 milyon yıl eder ve en düşük ölçüde gittim ben ama şunu bilmeliyizki bildiğimiz yani bize öğretine tarih gerçek bi tarih degil
Ya palavracılar yaaaaaaaaaa sanki o yılları yaşamış gibi yazıyorlar,174 milyon yıl olduğunu nerden biliyorsunuz,biraz ufak atın da civcivler de yesin,
karbon testi denilen bi test var orda geçmişe ait tüm ürünlerin yılı ortaya çıkabiliyo kardeşim ))
Geri Dön