HABER

Çok şaşıracaksınız! Adnan Oktar'ın kedicikleri nereden mezunlar?

Adnan Oktar'ın kedicikleri düzenlenen operasyon sonrası tüm dikkatleri üzerine çekti. Operasyonla birlikte ilginç detayların da ortaya çıktığı kediciklerin hemen hepsi Adnan Oktar'ın yanına ekonomik durumu iyi ailelerinin yanından gelmiş.

Hepsi üniversite okuyan ve çok iyi eğitim alan kedicikler oldukça güzel mesleklere sahip.
İşte Adnan Oktar'ın eğitimleri kedicikleri...

Adnan Oktar'ın kedicikler bakın nereden mezun?

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 26 yorum
Bu adam yıllardır, bu şekilde bir sistem kurmuş götürüyor bunu da hemen hemen herkez biliyordu, neden şimdi seçimin akabinde ve dolar fırlayınca bunlar günde oldu soruyorum. şunuda ifade edeyim Adnan OKTAR olayı beni hiç ilgilendirmiyor arkadaşlarla tartışma konusu bile yapmıyorum sadece diğer kişileri diğer ülke gündemi olacak şeylere davet ediyorum boşuna kafa yormayın bu işe geleceğimizi konuşalım.
bu adamın bu kedileri elinde tutması için her ay 50 milyar maaş vermesi lazım.yada bu kedilerde kuş kadar beyin yok bunların rezillik ve örgüt olduğunu anlayamıyorlar.
@serkandemirelk kanuni, adnan'ın haremini görseydi kendini bayağı ezik hisseder, kıskançlıktan " tiz vurun bu melunun kellesini " derdi...
Bence bu kediciklerle devletin belli kesimindeki bürokratları kapatıp ağızlarından laf alıp israile satıyolardır bu karılara dayana bilecek erkek zannetmiyorum bunlar ölüyü konuşturur ve ölmüşüde kaldırır bunu devlet kademesi iyi araştırsın bunlar Adnan oktarın sermayelri bu kadar karıyı nneden elinde bulunduruyor homo Adnan bunları düzüştürürüken gizli cameradan zevkle seyredip kendini tatminmi ediyodun sapık herif o parlak erkek çocuklarını boşuna toplamamışındır onların içindeki önce adnanın sevgilisni bulun onu konuşturun bence bu herifte her türlü ahlaksızlık var hepsi çıkacak ortaya
Geri Dön