HABER

Drift festivalindeki müstehcen görüntüler çok konuşulmuştu! Dansçılardan da tepki geldi: Fotoğraf çekerken dokunmalarına bile...

Antalya'da düzenlenen drift festivalindeki müstehcen görüntülerin yankısı devam ediyor. Demre Drift ve Tuning Fest'te yer alan görüntüler sosyal medyada ses getirmiş, olayın hemen ardından Demre Belediyesi'nden açıklama gelmişti. Görüntülerin gündem olmasının ardından aynı işi yapan dansçılar da yaşanan olaylara tepki gösterdi.

Antalya'nın Demre ilçesinde düzenlenen 1. Demre Drift ve Tuning Fest'teki görüntüler sosyal medyaya damga vurdu. Festivaldeki dansçıların müstehcen anları tepkilere neden oldu. Olayın ardından Demre Belediyesindan açıklama geldi. Açıklamada, "Bu organizasyon dahilinde belediyemizin hiçbir hostes, manken vs kişiler ile anlaşması yoktur. Bu tezgahı kuran, Demre Belediyesi ile ilişkilendirmeye çalışan ve bilerek yayan kişiler hakkında yasal yollara başvuracağız." denildi. Peş peşe gelen tepkilerin ardından bir açıklama da dansçılardan geldi.

GÖRÜNTÜLERE TEPKİ ÜSTÜNE TEPKİ

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler