SPOR

CANLI

Emily Black, taraftarları kasıp kavurdu! Ronaldo bile transferinden vazgeçebilir...

Manchester United'da gündem Ronaldo'nun transferine çevrilmişken, İngiltere'de ünlü olan sosyal medya yıldızı Emily Black'in açıklamaları herkesin odağını değiştirdi. Sezon sonuna kadar Manchester United'ı destekleyeceğini açıklayan Emily Black üstünden Cristiano Ronaldo için espriler yapıldı.

Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo

POR Portekiz
Yaş: 37 / Pozisyon Forvet
Oynadığı Takım: Manchester United

Manchester United'ın Teknik Direktörüne destek sosyal medya fenomeni Emily Black'den geldi. Ronaldo'yu takımda düşünmediği için eleştiri oklarının hedefi haline gelen Erik ten Hag'a Emily Black sahip çıktı.

PARA KARŞILIĞINDA FOTOĞRAFLARINI SATIYOR

0_eb2

Para karşılığında özel fotoğraflarını satan Emily Black, sezon sonunda kadar Manchester United'ı destekleyeceğini ifade etti. Yaklaşık 500 bin abonesi olan 21 yaşındaki Emily Black, Manchester United taraftarı için takımın formasıyla birlikte poz verdi.

"RONALDO TAKIMDA KALIR"

0d5815259ae6a395605fe51fb0bad3a8fe928351

Manchester United taraftarı Emily Black'in bu açıklamalarının ardından Ronaldo transferi üstünden esprili paylaşımlar yapmaya başladı. Taraftarlar, "Emily Black sonrası Ronaldo takımda kalır. Bu kadar güzel bir kadını kimse kaybetmek istemez" şeklinde yorumlarda bulundu.

EMILY BLACK FOTOĞRAFLAROI

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler