HABER

"Fazla ödendi" dedi, 750 bin lirayı devlete iade etti

Kastamonu’nun Bozkurt ilçesinde yaşanan sel felaketinde babasını kaybeden ve maddi zarara uğrayan 24 yaşındaki genç, devlet tarafından kendisine fazla ödeme yapıldığını söyleyerek 750 bin lirayı iade etti.

Kastamonu’da şiddetli yağışın ardından 11 Ağustos’ta ilçedeki Ezine Çayı’nın taşması, can kayıplarının yanı sıra iş yerleri ile çok sayıda evin su ve balçık altında kalmasına neden oldu. Selde ilçede bulunan birçok işyeri yıkıldı, birçok işyeri de zarar gördü. Bu işyerlerinde bir tanesi de ilçede kuyumculuk yapan Harun Akın’ın dükkanı oldu.

CENAZESİ DÜKKÂNDA BULUNDU

Kuyumcu Harun Akın, sele işyerinde yakalandı. Selin ardından yapılan aramada Harun Akın’ın cenazesi, kuyumcu dükkanında bulundu. Ayrıca işyerinde yapılan aramada da ilk etapta 500 gram civarında bir altın bulundu. Hasar tespit çalışmaları sırasında selde hayatını kaybeden Harun Akın’ın oğlu 24 yaşındaki Feridun Akın’a iş yerindeki zarar ile ilgili tutanak tutuldu.

FAZLA ÖDENEN 750 BİN LİRAYI HİÇ DÜŞÜNMEDEN İADE ETTİ

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 76 yorum
işte böyle bir topluluk olursak kimse aç kalmaz devlet her daim milletinin yanındadır ve bunu saglayanda Erdogandır .
mağdurlara paralar hemen fazlası ile ödendi Erdoğan sayesinde geçmişte deprem yardımlarıyla emekli memur işçi maaşları ödendi namkorlerin gözünde gelsin Allah CC devletimize milletimize Zarar veren münafık siyonist kâfirleri bozgunculari porokatorlari vatan hainlerini bozguna uğratsin amin
kendi adamlarına sadece
sende bunu yedin
Alnından öpülesi evlat helal olsun sana.
Oyun senaryo
ben olsam selzedelere destege harcardim
Devlet zaten zararları karşılıyor.
@mete874 EVET BELLİ DEVLET NE KADAR BİLİNÇ DAĞITIYOR HADİ BU İYİ İNSAN DA VERDİ DİĞERLERİ BELKİ SES BİLE ÇIKARMADI
Devlet gereğini yapıyor zaten sana gerek yok, okudugunu anlamak çok önemli.!!
@emirhankbekir55 Devlet yeterince yardımcı oluyor, mühim olan insanlık ama oda sende yok...!!!
@kaz1m iyide şans eseri denk gelmiş bulmuşlar ya bulmasalardı ve devlet tam karşılığını vermeyip eksik verseydi bu seferde devlete söver söver dururdun.
Geri Dön