HABER

Fulya ile Umudun Olsun'da inanılmaz olay: 4 eş normal, Mustafa'yı karısıyla paylaşacağım

Ailesini ve evini terk ederek evli ve 4 çocuklu Pakistan uyruklu bir kişiyle kaçan 18 yaşındaki Melek Şahinoğlu, Fulya Öztürk'ü çileden çıkardı. Genç kızı ikna etmeye çalışan Öztürk, ikna konusunda başarısız olunca "Allah hayırlı evlat versin" diyerek yaşananlar karşısında pes etti. Kaçtığı kişinin evli olduğunu bilerek ilişkisini sürdüren Melek, 4 eşin normal olduğunu savununca izleyiciler kulaklarına inanamadı.

FOX TV'de yayınlanan Fulya ile Umudun Olsun programında kızlarını arayan aile, duydukları karşısında büyük şok yaşadı. Kayıp olarak aranan Melek Şahinoğlu'nu canlı yayına çıkaran Fulya Öztürk, genç kızı anne ve babasıyla yüzleştirdi. 18 yaşındaki Melek'in kaçtığı Mustafa'nın evli ve 4 çocuklu olduğu öğrenildi. Ancak asıl şok Melek'in söyledikleri üzerine yaşandı. Yasak ilişki yaşamaya başladığı kişiye kuma olarak giden Melek, Mustafa'yı karısıyla paylaşacaklarını söyledi. Fulya Öztürk duydukları karşısında ne yapacağını şaşırdı. İşte canlı yayında Fulya Öztürk'ü çileden çıkaran Melek...

EVİ TERK EDİP DÖVİZ BÜROSU SAHİBİ İLE KAÇTI

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 66 yorum
Gerçek İslam bu değil mi neden şaşırıyorsunuz ?!?!? Medeni kanunlar olmasaydı bu olağan birşey olacaktı .
sen ne İslami biliyorsun da konuşuyorsun . Medeni kanunun korusun seni . böyle insanları ölüncede getirmeyin camiye.
medeni kanun İslam'dan üstün kanunmu medeni kanun hırıstıyanlardan alınmış kanun bu kafada devam edersen ebedi cehennem senin kafadakileti bekliyor
işine öyle geliyor dimi lafa gelince gercek islam hadi ordan
islâmî anlamadan yorum yapma bence
gerçek İslamı aç kitabı oku ey cahil neden fazla eşlilik yapılmış öğren
Gerçek islam senin bildiğin islam değil, senin olduğun din de değil, müslüman da olmadığın kesin, islam da bile 2.eş almanın çok özel ve ağır şartları var, onlar olmadan 2. eli alanlar Allah korusun Cehennemlik bile olabilir, senin gibi cahiller islamda 4 eş var deyip geçiyorlar, birden fazla eşi olanlar da senin gibi cahillerdir. Doktor Faik.
insanlar sadece işine geldiklerine inanıyorlar
Hadi ordan gerçek islam buymuş islamı gerçekten bilsen bunu buraya yazmazdın zaten
gerçek İslam'da adaletle davranacaksan izin var şart yok lakin tavsiye edilen tek eş ama siz İslam'ı nasıl işinize gelirse öyle kullanmaya devam edin şüphesiz ALLAH hesap sorandir
cehaletinle kirletm3 burayı çarpık düşüncelerini alıp senin gibi dusun3nlerin arasına git hadi
Niye tepki veriyorsunuz ki inandığınız din bu ışe onay veriyor. Hem müslüman sınız hem karşınız. Lâik hukuk sistemi olmasa hepimiz ıkinci üçüncü eş idiniz ya da cariye.
Senin inamdığın medeni kanun 4 eşe izin vermiyor ama yüzlercesiyle aşk yaşamana fazlasıyla mğsade ediyor. Bu mu tek eşlilik. Hadi oradan!!!
benim inandığım din çok eşliliğe belli kurallar cercevesinde izin veriyor, ama genel hükmü tek eşlilik. inandığım medeni hukuk da inandığım dini destekler nitelikte tek eşliliğe izin veriyor. medeni kanun da GERÇEK İslam hukuku da asla keyfi birden çok eşliliğe izin vermiyor. birden çok insanla birlikte olmak, bir kanuna veya dine dayandirilmadan insanların ahlaksizligidir bu kadar basit. ne dinimizi kucultmeye ne de hukukumuzu kucultmeye çalışmayın. once insanın kendi kucuklugunden başlayın sorgulamaya.
zeka sıfır
Geri Dön