HABER

Gelebilmek için aylar öncesinden rezervasyon yaptırıyorlar! Burası ne Antalya, ne de Muğla: Tek boş oda kalmadı

Pandemi ile birlikte hasret kalınan doğaya kavuşmak için her fırsatı değerlendiren seyahatseverler, bu kez kış aylarının en keyifli geçtiği illerden Bursa'yı planlarına dahil etti. Yılbaşı tatilini değerlendirmek isteyen onlarca kişi bin 200 rakımlı yayladaki bungalov evler için aylar öncesinden rezervasyon yaptırdı. Vatandaşların büyük rağbet gösterdiği tatil noktasındaki 23 tane bungalovun fiyatları ise 400 liradan başlayıp bin liraya kadar ulaşıyor.

Türkiye'nin en ünlü piknik ve mesire alanlarından biri olan Kocayayla, 400 dönümlük mera ve çayıra sahip. Bin 200 metre rakımda bulunan yayla bol oksijenli havası ile hastalar tarafından şifa bulmak için ziyaret ediliyor. Yaylanın etrafı çam, gürgen, meşe ve alıç ağaçlarıyla çevrili. Kocayayla, ziyaret edenleri kendine hayran bırakıyor. Kocayayla'ya yapılan bungalov evler faaliyete girdi. Yaylada konaklamak isteyen vatandaşlar bungalov evlere büyük rağbet gösteriyor. Bu yaylada 23 adet bungalov ev bulunuyor.

3 AY ÖNCESİNDEN REZERVASYONLAR DOLDU

Yayladaki bungalov evlerde yılbaşını geçirmek isteyenler 3 ay öncesinden rezervasyonları doldurdu. Bungalov evlerin gecelik fiyatları 400 ila bin lira arasında değişiyor. Keles Belediyesi'nin işlettiği evler büyük ilgi görüyor.

"TABİAT HARİKASI"

Yayladaki bungalov evlerin talep gördüğünü ifade eden Keles Belediye Başkanı Mehmet Keskin, "Kocayayla'ya gelenler burada piknik ve gezinti yapıyorlar. Yürüyüş yapıp manzarayı seyrediyorlar. Talepler çok fazla. Tabiat harikası yayla herkesi cezbediyor" dedi.

İşte büyük rağbet gören yayladan kareler

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön