HABER

Kocası tarafından önce hırsızlığa sonra fuhuşa zorlandı! Yaşadıkları kan dondurdu

Dokuz yıl önce Antalya'da evlendiği Ö.K tarafından uyuşturucuya başlatılan, uyuşturucu parası için fuhuşa ve hırsızlığa zorlanan iki çocuk annesi Ceyda K.'nın yaşadıkları kan dondurdu. Bağımlılıktan kurtulmak isteyen ve çocukları ile yaşamak isteyen anne K., 2 aydır uyuşturucu kullanmıyor. 32 yaşındaki anne, şimdilerde sadece iş bularak çocuklarına kavuşmak istiyor.

Ceyda K., evde yaşadığı sıkıntılardan kaçabilmek amacıyla 13 yaşındayken T.A. ile evlendi. Bu evliliğinden kız çocuk sahibi olan Ceyda K., bir süre sonra şiddet gördüğü için boşandı. Ceyda K., 21 yaşında ise Ö.K. ile hayatını birleştirdi. Bağımlı eşi Ö.K. tarafından uyuşturucuya başlatılan ve hamileliği boyunca uyuşturucu kullanan Ceyda K., 7'nci ayında krize girerek, erken doğum yaptı. Prematüre dünyaya gelen bebek, Ceyda K.'nin hamilelik sürecinde kullandığı uyuşturucu nedeniyle 4 ay kuvözde tedavi gördü.

EŞ ZORUYLA HIRSIZLIK VE FUHUŞ

Ceyda K., evliliğinde uyuşturucu madde parası için eşi tarafından önce hırsızlığa, ardından da fuhşa zorlandı. Eşi Ö.K., yol kenarına bıraktığı Ceyda K.'ye 'Burada erkeklerle birlikte ol, akşama krizlik paramızı bulalım' dedi. Ö.K. cezaevine girince Ceyda K., çocuğunu yurda verip sokaklarda ve parklarda yaşamaya başladı.

ÇOCUKLARINA KAVUŞMAK İSTİYOR

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
Kusura bakmayın da; bazı kadınlar böyle serseri tipli, belalı görünümlü erkekleri daha çok tercih ediyor. Başlarına böyle bir olay gelince de tabi son pişmanlık fayda etmiyor.
Fuhuş yapan Kadınların haberine saçma sapan yorumlar yapanlarda Bu Kadının Kocası(!) gibiler herhalde. Bir namussuzlugu örnek vererek, Bir baska namussuzlugu Temize çıkarmaya çalışmak dahada büyük bir Namussuzluktur.. "Meslek" diyor gavatin biride.. Fahiseligi meslek olarak gördüğüne göre; Böyle Bir Mesleki Egitim Ürünüdür Kesin.. Ayrıca burda mesele para karşılığı olup olmaması degil. Sonucta bu yapılan Zina dır..
Seninki Kıbrısta tatilde nasıl keyifler yerindemi
Kendi düşen ağlamaz çocuklara yazık sadece onlara üzüldüm
Geri Dön