HABER

Küba'da yüzlerce kişi özgürlük talebiyle sokaklara döküldü

Karayip ülkesi Küba'da yüzlerce kişi, kötüleşen ekonomik şartlar ve özgürlük talebiyle hükümeti protesto etti.

Bölge basınında çıkan habere göre, başkent Havana'ya 33 kilometre mesafede yer alan San Antonio de los Banos kasabası ile ülkenin farklı bölgelerinde, sokaklara çıkan yüzlerce kişi hükümet karşıtı gösteri yaptı.

"ÖZGÜRLÜK İSTİYORUZ"

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 28 yorum
turkiyenin sonu bu
20 yıldır aynı şeyleri söylüyorsunuz ülkenin sonu şöyle böyle diye. İstediğiniz gibi ülke karışmadığı için yerinize yatamıyorsunuz uykularınız kaçıyor. Çok beklersiniz. Siz varken düşmana gerek yok!
@abdurrahman_oguz_1994 Bir ülkenin geleceği 20 yıl öncesi alınan kararlar ile çok ilgilidir hacı abi. mesela büsyük orttadoğu projesi vardır, nedir bunları sen bilirmisin, Bayramda seyranda ülkesine gidip bayram sonu geri gelen Suriyelileri hiç düşünmez misin?
@gb_serdar düşüncemi yoksa temennimi bu .. Güneydoğu sınırında terörle uğraş , Ege de yunanla uğraş , macron la , merkel le , baydınla uğraş , ekonomiyle geçim sıkıntısıyla işsizlikle uğraş , virüsle pandemiyle uğraş , sözde ermeni soykırımıyla uğraş , kokaini çekip çekip zırvalayan mafya bozmaları ile uğraş , kadın ve töre cinayetleri ile uğraş , uyuşturucu baronları ile uğraş ... SEN ve SENİN GİBİLER , SİZLER BAARİ BİRAZ SUSUN BEEE..
@gb_serdar can ve serdar kandilden ininde öyle konuşun
acaba senin sonun nasıl olacak
@gb_serdar işte bu yazdığın sıkıntıların sebebi kim onuda yazsaydın bare..son 3 yılda gelen zamlarıda yazsaydın(3yıl önce türkiye şaha kalkacaktıya cumhurbaşkanı açıklamıştı o yüzden son 3 yıl diyorum)..senin yazdığın sıkıntıların sebebinin kim olduğunu akıl insanlar bilir
@gb_serdar ülkeyi bu hale kim getirdi uğraştıkça daha da kötü yapıyorlar yeter artık uğraşmasınlar
Ya Küba yı bi ara en yaşanır ülke diyodular hersey bedavaydı
Emperyalizm giremediği her deliği şartlar iyide olsa kötüde olsa bir şekilde karıştırıyor. Bknz: Libya Eskiden diktatörlük vardı, şimdi demokrasi geldi eskisi ile yenisini bir kıyaslayın.
Geri Dön