HABER

Miras kavgası bunu da yaptırdı! Ablalarını traktörle ezip, saçlarını yoldular

Antalya’nın Manavgat ilçesinde yaşanan miras tartışmasında iki kardeş, ablalarının üzerine traktör sürerek yaralanmasına neden oldu. Olay anı cep telefonu kamerasına yansırken, kardeşlerinin miras için böyle bir saldırı gerçekleştirdiğini ileri süren yaralı kadın, “Allah canımı çocuğuma bağışladı” dedi.

Edinilen bilgiye göre, Manavgat Yayla Mahallesinde eşi öldüğü için 14 yaşındaki kızıyla birlikte yaşayan Emine Çetin (61) 3 Ekim Pazar günü kızını da yanına alarak Demirciler Mahallesi Külcüler Sokakta bulunan kardeşini ziyarete gitti. Kardeşinin evinde otururken, evin yakınında bulunan ve anne-babasından 9 kardeşe miras kalan arazide kepçe ve traktörle çalışma yapıldığını görünce çalışma yapılan yere geldi. Burada daha önceden miras yüzünden aralarında tartışma yaşanan kardeşleri H.A. ve H.A. ile karşılaşan Emine Çetin, ne yaptıklarını sorduğunda, kendisine karışamayacağı söylendi.

EZİLME ANI CEP TELEFONU KAMERASINA YANSIDI

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 111 yorum
ne vahişidir insan oğlu
Adalet bakanliginin bu olaya bi el atmasi gerekiyor acilen.
ülkede adalet yokki ama adalet bakanımız var çok şükür
bi kere adalet varmi? ordan baslayalim
Yaş gelmiş kaça uğraştığınız işe bak!Allah akıl fikir versin
@tarkan_yasin_1983 yaşı kaç olursa olsun bu kadininda çoluğu çoğu var hak haktır kardeşim...
Bunun yaşla başla alakası yok herkes çoluğu çocuğu için çırpınıyor tamam sen üstüne bişey alma çocuklarının hakkını ver abine ablana
Geri Dön