Mynet Trend

Ünlü model Danilla Chavez futbol takımı satın almaktan vazgeçti! Bu sefer ünlü futbolcu hedefinde... “Ücretsiz VIP üyelik...”

Meksika’da Televisa Deportes kanalnın eski sunucusu Danielle Chavez sosyal medyadan yaptığı cesur paylaşımlarıyla popüler olmayı başardı. Yetişkinlere özel olarak hazırlanan bir sosyal medya platformu üzerinden seksi fotoğraf ve videolarını satarak para kazanan Chavez geçtiğimiz aylarda futbol kulübü alacağını duyurmuştu. Bu kararından vazgeçen Chavez bu kez de ünlü futbolcu Alvaro Fidalgo'ya seksi pozlarına ücretsiz üyelik vereceğini açıklayarak gündem oldu.

Geçtiğimiz aylarda Şili'nin en üst düzey futbol ligi olan Liga Chilena de Fútbol: Primera División'da mücadele eden Club Deportivo O'Higgins'i satın almaya karar verdiğini duyuran Chavez, para toplamak için OnlyFans platformunda bir hesap oluşturmuşyu. 36 yaşındaki model seksi pozlarını satarak 5 milyon dolardan fazla para kazandığını açıkladı. Instagram'da 16 milyonun üzerinde takipçisi olan model futbol kulübü almaktan vazgeçtiğini ifade ederken Club America takımının orta saha oyuncusu Alvaro Fidalgo'ya ilginç bir ödül vermek istedi.

“KAZANDIĞINI SÖYLEYİN”

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler