MAGAZİN

Yeşilçam'ın 'Sultan'ı Türkan Şoray bir deri bir kemik kaldı!

Yeşilçam’ın usta sanatçısı Türkan Şoray yaptırdığı Fransız askısı yöntemi ile gençleşmişti. 76 yaşındaki Yeşilçam’ın sultanı adeta bir deri bir kemik kaldı. Türkan Şoray’ın son halini görenler şaşırdı.

Türk sinemasının 'Sultan'ı Türkan Şoray geçtiğimiz aylarda 76 yaşına basmıştı. 20 kilo veren ve eski formuna kavuşan Türkan Şoray'ın fransız askısı yöntemi ile de gençleştiği biliniyor.

7987989

Türk sinemasının 'Sultan'ı Türkan Şoray'ın son hali ise giderek zayıfladığını ortaya koydu. Katıldığı bir davette görüntülenen Türkan Şoray'ın aşırı zayıf hali dikkatlerden kaçmadı.

7987989

Yüzündeki değişim oldukça dikkat çeken Türkan Şoray'ın son hali sosyal medyada olay oldu.

İşte sanatçı Türkan Şoray'ın son hali...

0x0-1631934666711

ESTETİKLE BAMBAŞKA GÖRÜNÜME KAVUŞAN ÜNLÜLER

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Allah aşkına bıkıp usanmadınız mı bu şimdiki hali yürek yakıyor haberlerinden..Her gün bir başka ünlüyü manşete koyarak neyin peşindesiniz ey mynet. Siz de bir gün yaşlanıp haliniz yürek yakınca anlarsınız ne olduğunuzu..Bir de en tehlikeli 30 köpek türü başlığı artık sıktı yahu değiştirin şunları.Memleketin her yanı haber siz hala nelerle uğraşıyorsunuz.
Bir deri bir kemik nasıl bir tabirdir. Kadın bu ülkenin en ünlü ve değerli 10 insanından biri. Hala da çok güzel. Allah güzel ve sağlıklı ömür versin inşallah.
O bizim sultanımız onun her hali güzeldir
Geri Dön