HABER

Galibin de mağlubun da hastanelik olduğu turnuva

Galibin de mağlubun da hastanelik olduğu turnuva

MALATYA (İHA) - Malatya'da düzenlenen Kick Boks turnuvasında müsabakanın galibi de mağlubu da birlikte hastanelik oldu. Rakiplerin bir birlerine sert davrandığı müsabakayı sanatçılar da izledi.

Malatya'da faaliyet gösteren Yıldızlar Spor kulubü tarafından organize edilen 1. Uluslararası Anadolu Kıck Boks Turnuvası'na Türkiye ile birlikte Bulgaristan, Kırgızistan ve Gürcüstan'dan toplam 12 sporcunun yanısıra Milli sporcu Serkan Yılmaz'da katıldı. Atatürk Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştirilen turnuva müsabakaları sırasında Bulgaristan'dan gelen Sitilion Angeloc ile Selim Öztürk arasındaki müsabakada, Bulgar sporcu kafasından aldığı darbe nedeniyle bir anda ortalık kana bulandı. Bulgar sporcuya 112 acil servis ekipleri rink alanında müdahale ettiler. Hakem, müsabakanın galibi olarak yine kaşı yarılan Türk sporcu Selim Öztürk'ü gösterdi. Her iki sporcu daha sonra aynı ambulansla Malatya Devlet Hastanesi'ne götürüldü.

Sanatçı Çılgın Sedat'ın sunduğu turnuvayı Azer Bülbül ile birlikte izleyen ünlü sanatçı Mustafa Topaloğlu, müsabakanın sert geçtiğini belirtti. Turnuva sonunda milli sporcu Serkan Yılmaz, ilginç bir gösteriye imza atarak, yaklaşık 3 metre zıplayarak, ayağı ile havada ki hedefe vurdu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön