Gameloft ve Windows işbirliğine devam ediyor

Gameloft yeni haberlerle adını duyurmaya devam ediyor. Mobil oyun yapımcısı, Microsoft Windows 8 ve Windows Phone 8 telefonlar için yayınlayacağı başlıkları açıkladı.

Gameloft ve Windows işbirliğine devam ediyor

15 Gameloft oyunu Microsoft platformlarına gelmek için hazırlanıyor. Gameloft ve Microsoft üç gün önce, önümüzdeki 12 ay içinde Windows 8 ve Windows Phone 8 telefonlarda yayınlacağı 15 başlığı açıkladılar. Asphalt 8: Airborne bu başlıklar arasında ilk sırada yer alırken, Dungeon Hunter 4 ardından takip edecek güçlü yapımlar arasında.

Gameloft farklı türlerdeki oyunları sırayla yayınlayıp, Windows platformların çoklu donanım yapılandırmasından da faydalanarak oyunların heyacanlı özeliklerini Windows ve Windows telefonlarda sergileme fırsatı bulacak. Gameloft oyun yağmurunun 10 tanesi Windows telefonlar için 2013’te yayınlanmıştı. Asphalt 8: Airborne ve Dungeon Hunter 4 dışında, diğer yayınlanacak olan oyunlar ise Despicable Me: Minion Rush, Total Conquest, Six Guns ve UNO & Friends. 2013 sonuna kadar tamamlanması beklenen bu oyunların ardından yeni oyunlar 2014’de kendilerini belli edecek.

Asphalt 8: Airborne Android’de ve iOS’ta!

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler