Gamze Özçelik'ten Selda Alkor'un eleştirilerine yanıt!

Usta oyuncu Selda Alkor, başkanı oluğu Umuda Koşanlar Derneği'yle Afrika'da yardım çalışmalarında bulunan Gamze Özçelik'i eleştirmişti. Gamze Özçelik'ten ise Selda Alkor'un eleştirilerine sosyal medya üzerinden yanıt geldi.

Gamze Özçelik'ten Selda Alkor'un eleştirilerine yanıt!

Kanal D'de yayınlanan magazin programına konuk olan Selda Alkor, Afrika'da su kuyuları açan, Suriyeli mültecileri ziyaret edip hediyeler ve yardımlar yapan oyuncu Gamze Özçelik'i hedef alan eleştirilerde bulunmuştu. Ünlü oyuncu Selda Alkor, insanlara umut olan Özçelik hakkında "Afrika'yı bırakıp Türkiye ile ilgilensin" şeklinde konuşmuştu.

Son dönemlerde tesettüre giren ve dernek kurup yardım faaliyetlerini artıran oyuncu Gamze Özçelik ise Selda Alkor'un eleştirilerine sosyal medya hesabından cevap verdi. Gamze Özçelik yaptığı açıklamada, yapılan yardımların, bağışların ve açılan kuyuların nasıl yapıldığını ayrıca ülke içerisindeki faaliyetleri de "Toplu cevap olsun ümidiyle" başlığıyla açıkladı.

gamze

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 43 yorum
Selda Alkor konuşacağına bağış yapsın.Allahım aç ve susuz bırakmasın kimseyi..
YARDIM YAPANLARIN VE MİKTARLARINI AÇIKLA Kİ SAMİMİYETİNE İNANALIM.
@alikandiye yapılan yardımın miktarı olmaz olsa zaten gösteriş olur yardım olmaz Allah katında yapılan yardımın küçüğü büyüğüde olmaz hayrı olur.
@alikandiye Sağ selin vermediğini sol el bilmeyecek, boş konuşmayacaksın. Adam olacaksın.
nasıl bir alaka kurdun. Bravo
sen Türkiye’desinde kaç kişiye dernek kurup yardım ettin acaba ? programa cıkıp boş boş konusmak kolay
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler