Gaziantep'te üvey baba dehşeti

Gaziantep'te üvey babası tarafından işkence edildiği öne sürülen 3 yaşındaki çocuk hastaneye kaldırıldı. Yediği dayak sebebiyle yüzünde morluklar oluşan çocuğun bacağındaki sigara izleri ise görenleri dehşete düşürdü.

Edinilen bilgiye göre Şehitkamil ilçesinde ikamet eden Güllü T., eşinin vefat etmesinin ardından bir çocuğuyla yaşamını sürdürürken bir süre önce İsmet T. ile evlendi. Güllü T. daha sonra 3 yaşındaki oğlu M.T. ile birlikte İsmet T.'nin evinde yaşamaya başladı. Ancak son 3 ay içinde İsmet T., eşi ve üvey oğluna şiddet uygulamaya başladı. M.T.'nin bacaklarında ve kalçasında sigara söndürdüğü iddia edilen İsmet T.'nin, eşi Güllü T.'yi de darp ettiği ileri sürüldü.

Çocuğuna yapılan işkenceler nedeniyle polise giden Güllü T., dini nikahlı eşinden şikayetçi olduğunu söyledi. Harekete geçen polis ekipleri İsmet T.'yi gözaltına alırken işkence gören M.T.'yi ve anne Güllü T.'yi hastaneye götürdü. Burada yapılan incelemelerde M.T.'nin bacaklarında ve kalçalarında sigara söndürüldüğü tespit edildi. Ayrıca uğradığı şiddet nedeniyle omuz köprücük kemiğinin kırıldığı tespit edilen M.T.'yi gören vatandaşlar dehşete düştü. Çocuğun vücudunun her yanında morluklar ve yanık izleri olduğu gözlemlendi.

Bacağındaki yanık izleri ve yüzündeki darp izleriyle zaman zaman çevresine gülümseyen M.T.'nin olayı anlatırken yüzünde beliren korku ifadesi dikkat çekti. M.T., üvey babasının bacağında ve kalçasında sigara söndürdüğünü söylerken, anne Güllü T. ise 3 aydır çocuğuyla birlikte şiddete maruz kaldığını belirterek sürekli işkence gördüklerini ileri sürdü. Yüzünde morluklar oluşan anne Güllü T., eşinden ayrılmak istediğini ve şikayetçi olduğunu da söyledi.

İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler