HABER

Gebze'de altın vuruş

KOCAELİ (İHA) - Kocaeli'nin Gebze İlçesi'nde bir genç, arkadaşına ait işyerinde ölü olarak bulundu. Ölen gencin yapılan otopsisinde, uyuşturucu kullanıcıları arasında "altın vuruş" diye tabir edilen aşırı dozda eroin aldığı belirlendi.

Edinilen bilgiye göre olay, Yenimahalle Fatih Caddesi üzerinde bulunan bir reklam firmasında meydana geldi. Arkadaşı olan reklam firmasının sahibi Ö.Ü.'den, gece işyerinde kalmak üzere anahtarı alan E.T. (27), sabah işe gelen Ö.Ü. tarafından ölü olarak bulundu. Olayın duyulması üzerine işyerine giden savcı, gencin kolundaki çok sayıdaki iğne izinden ve işyerindeki bulunan kullanılmış bir şırıngadan şüphelenerek, cesedi kesin ölüm sebebinin belirlenmesi amacıyla İstanbul Adli Tıp Kurumu'na gönderdi.

İstanbul Adli Tıp Kurumu'ndan gelen rapora göre, E.T.'nin altın vuruş" denilen aşırı dozda eroin alması sonucu öldüğü belirlendi. Zaman zaman arkadaşına ait bu işyerinde kalan E.T.'nin, gece koluna aşırı dozda eroin enjekte ettiği tahmin ediliyor. Özel bir firmada çalışan ve 6 aylık evli olduğu öğrenilen E.T.'nin ölümüyle ilgili geniş çaplı soruşturma devam ediyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler