HABER

Geç gelen mutluluk

MERSİN (İHA) - Anamurlu Hasan Davulcu, dini nikahlı eşi tarafından kaçırıldığını ileri sürdüğü kızı Merve'ye 5 yıl sonra kavuştu.

Manisa'nın Sarıgöl İlçesi'nde 5 yıl önce kaybettiği kızı Merve Davulcu'yu (10) Türkiye'nin her yerinde yılmadan arayan 45 yaşındaki Hasan Davulcu, sonunda muradına erdi.

Kızının 1 Ocak 1997 tarihinde Manisa'nın Sarıgöl İlçesi'ndeki evinden dini nikahlı eşi ve Merve'nin annesi Hatice Abanoz tarafından kaçırıldığını ve 5 yıldır kendisinden saklandığını ifade eden Hasan Davulcu, "İzmir Ege Televizyonu ekranlarında canlı yayına çıktığım bir sırada cep telefonuma gelen ihbar üzerine kızımı buldum. Ancak, annenin başka birisini Merve'nin babası olarak gösterdiği için yine kavuşamadım. Daha sonra müracaat ettiğim Denizli 2. Asliye Hukuk Mahkemesi'nin, Merve'nin gerçek babasının benim olduğuma karar vermesi üzerine yavruma kavuştum. Şimdi dünyanın en mutlu babası benim" diye konuştu.

5 yıldır yalnız olarak geldiği Anamur Oba Dinlenme Tesisleri'ne, bu yıl kızı Merve ile gelen Hasan Davulcu, kızı ile 5 yılın acısını çıkarıyor. Merve'yi parklarda gezdiren mutlu baba onu hem salıncaklara bindiriyor, hem de beraber denize giriyor

.
Babasının yanından hiç ayrılmayan Merve ise, "Babam 5 yıl boyunca beni aramış, ama işte sonunda buldu. Onun yanında çok mutluyum. Bundan sonra hiç ayrılmayacağım" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön