Gece yarısı drift partisi kamerada

Bursa’da caddeyi trafiğe kapatarak arabalarıyla drift yapan gençler vatandaşları çileden çıkardı. Gençlerin drift şovları gece yarısına kadar devam edince gözleri uyku girmeyen vatandaşlar 155 polis ihbar hattı ve sosyal medyadan driftçileri şikayet yağmuruna tuttu.

Edinilen bilgiye göre, Demirtaş Mahallesinde bir grup genç, trafiği çift yönlü kesip cadde üzerinde araçlarıyla tehlikeli hareketler yaptılar. O anları görüntüye alan vatandaşlar ise sosyal medya üzerinden tepki gösterdi.

Tokyo'daki drift partilerini aratmayan görüntülerin yaşandığı olayda gençler gece geç saatlere kadar lastik yaktı. Gece boyu gözlerine uyku girmeyen vatandaşlar 155 polis ihbar hattını arayarak şikayette bulundu. Çok sayıda vatandaşta driftçilere tepkilerini sosyal medya üzerinden dile getirdi.

Araçlarıyla yolu kapatan grubun trafikteki tehlikeli oyunu bitene kadar beklemek zorunda kalan diğer araç sürücüleri de yolun bir süre sonra açılmasıyla yollarına devam etti. (İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
ellerin ülkelerinde lüks araçlar ile drift yaparlar . garibim ülkemde 80-90 model tofaşlar ile yaparlar .
devletin devlet gibi bir otritesi yokki.. yasalarimiz gayet güze ama uygulayan yok.. uygulansa bunalrin bir tanesi huzursuzluk cikartmaya cesaret alamiyorlar bu kdar aciz bir devletiz aslinda.. daha 1-2 gün önce bulundugum sokakta asker ugurlamasi vardi kalasnikoflar pompali tüfeklerle sanirsiniz savas var sıkıyırlarda sıkıyorlar.. polise telefon actim beynimiz sisti diye.. onlar gelene kdaar bir araca ellerindeki silahlari sakladilar aracin plakasini modelini rengini her seyini söylememe ragmen 2 ekip araci geldi uyardi ve gitti.. polis gidince yine devam ettiler.. otoritesiz devletiz yazik..
yapan kişilerin bir an önce en agır bir şekilde cazalandırılıp ehliyetlerine el kolnulması gerekli burdan yetkılılere seslenıyorum gerekli kişilere gerekli işlemlerin yapılmısıı istiyorum serseriler insanların hayatını tehlikeye atıyolar suna bakarmısın pist deil bildiğimiz caddeyi kapamışlar hangi devideyiz arkadaşlar yapmayın artık sereriliklerinizi boş pitlerde yapın kendi canınızı umuramıyosunuz başkalarının kını umursayın rn agı şekılde cezalandırılmalı ve ehliyetlerine el konlamlı düşük bütcede zenginde de olsa yapılamması gerek ne gerek var bir teker olmuş 250 tl ailene harca o parayı
Diğer Haberler