HABER

Gedik Yatırım'dan onlıne atak

İSTANBUL (İHA) - Gedik Yatırım'ın, birikimlerini sermaye piyasalarında değerlendiren yatırımcıların ihtiyaç duyabilecekleri bilgilere online olarak ulaşmalarını sağlamak amacıyla henüz 2 ay önce www.gedik.com adresinde yatırımcıların kullanımına sunduğu Gedik Online Borsa Portalı, toplam 1300 web sitesinin değerlendirmeye alındığı Altın Örümcek Web Yarışması'nda, Finans Kategorisinde ikinci, Finansal Servisler Kategorisinde üçüncü olarak iki kategoride birden derece aldı.

Gedik Online Borsa Portalı'nda, piyasalardaki son durum uzman görüşleri ile sunuluyor ve son dakika borsa, finans, ekonomi haberleri, alım satım stratejileri, halka açık şirketlerin son dakika haberleri, anında temel ve teknik analizleri ile daha birçok konu detaylı olarak yer alıyor. Hızlı hisse, fon ve bono analizi de yapılabilen portalda, piyasalara ait özet bilgileri bulmak, vakit kaybetmeden her sayfa üzerinden online İşlem yapmak ve Online Seans programı ile seansı online olarak izlemek de mümkün oluyor.

Ayrıca, 15 Haziran - 30 Temmuz 2004 tarihlerinde Gedik Online Borsa üzerinden Gedik Yatırım'da hesap açan ve belirli bir işlem hacmini gerçekleştiren yatırımcılara Ağustos ayı boyunca internet üzerinden seansı derinlikli olarak izleyebilecekleri "Derinlikli Online Seans" data programı ve portala üye olan tüm ziyaretçilere "6 aylık Gediknet İnternet Aboneliği" hediye olarak verilecek.
Sermaye piyasalarında 12 yılı aşkın süredir hizmet veren Gedik Yatırım, 200'ü aşkın çalışanı ve Türkiye genelinde hizmet verdiği 27 şubesi ve acentesi olan tüm Bankeuropa Şubeleri ile tüm aracı kurumlar arasında yaygın çalışma konusunda 3., Takasbank isme saklamada 29.405 aktif yatırımcı sayısı ile tüm aracı kurumlar arasında 7., banka kökenli olmayan aracı kurum sıralamasında ise ilk sıradaki yerini koruyor. Teknolojik yenilikleri de hızla takip eden Gedik Yatırım, www.gedik.com adresindeki interaktif hizmetinin yanısıra, 0216 453 00 53 numaradan da Çağrı Merkezi hizmeti veriyor.

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler