MAGAZİN

Gelinim Mutfakta'ya sunucu olan Demet Akalın'dan ilginç yanıt: 4. dalga gelip...

Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Gelinim Mutfakta’ programının yeni sunucusu olan Demet Akalın “Bir popstar niye yemek programı sunar” eleştirisine verdiği yanıtla dikkat çekti.

Gelinim Mutfakta'ya sunucu olan Demet Akalın'dan ilginç yanıt: 4. dalga gelip...

Star TV'deki programı final yapan Demet Akalın, kavgalı olduğu Seda Sayan'ın sunuculuğunu bıraktığı Gelinim Mutfakta'nın kadrosuna katıldı. Programın sunuculuğunu yapacak olan Akalın, haberi de sosyal medya hesabından duyurdu.

Akalın'ın haberi paylaşmasından sonra sosyal medyada çok fazla yorum alan ünlü isim gelen yorumları da yanıtsız bırakmadı.

xcxcxcxcxcx

‘Gelinim Mutfakta’ programının yeni sunucusu olan Demet Akalın “Bir popstar niye yemek programı sunar” eleştirisine şu yanıtı verdi:

"Allah'a şükür kıskanılacak yerin tam da ortasında oturuyorum. Eylül'de 4. dalga gelip eve kapanınca göreceğim sizi. Bol bol izleyin!"


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
Bu kadının ciddi duruşunu kıskanıyorlar sizene çalışır kazanir kime ne hasretlik fesatlık böyle birsey iste
size dalga sokmez para gani su devlet bir el atmıyor ki futbolculara sanatcılara hem işciden hep işciden
siz zaten millet eve kapansında sizin saçma programlarını izlesin istiyorsunuz. kimse neden eve kapanıyormuşuz diye sorgulamıyor da, ne çabuk benimsediniz. bunlar bizim aklıöızla oynuyorlar. şimdiden bizi kabullendiriyorlar. ben kabul etmiyorum. aşı dediler onu da olduk. bi salın bizi. böyle saçma sapan programları rütük görmüyormu.
Geri Dön