HABER

Genç F.Bahçeli De Souza formayı unuttu!

Fenerbahçe'nin sezon başında Ankaraspor'a kiraladığı Brezilyalı golcü Edmar De Souza, mavi-beyazlı ekipte hiçbir resmi maçta forma giyemedi.

Yabancı kontenjanı dolan Fenerbahçe'nin Ankaraspor'a kiraladığı 20 yaşındaki Brezilyalı golcü Edmar De Souza, başkent ekibinde adeta formayı unuttu. Fenerbahçe'nin gelecekte faydalanmak için 2006-2007 sezonunda transfer ettiği ve geçen sezonu Bursaspor'da geçiren Edmar De Souza, bu sezon kiralık geldiği Ankaraspor'da formaya uzak kaldı.

Geçtiğimiz sezon Bursaspor'da zaman zaman başarılı performansıyla dikkati çeken ve Fenerbahçe'nin sezon öncesi kampında sivrilen oyuncular arasında yer alan Brezilyalı golcü, Ankaraspor'da bekleneni veremedi. Ankaraspor'a sezon öncesinde gelen Edmar De Souza, bugüne kadar hiçbir resmi maçta forma giyemedi. Ankaraspor'un 1'i kupada ve 12'si ligde olmak üzere bu sezon oynadığı 13 resmi maçta da forma giyemeyen Edmar De Souza, sadece bir kez 18 kişilik kadroya girebildi.

Fenerbahçe'nin gelecek adına transfer ettiği ve bu sezon Ankaraspor'da kadroya dahi girmekte zorlanan Edmar De Souza'nın geleceği şimdiden büyük merak konusu oldu.

Geri Dön