HABER

Genç kızların kavgası kanlı bitti: 3 yaralı

Genç kızların kavgası kanlı bitti: 3 yaralı

KOCAELİ (İHA) - İzmit'te bir grup liseli genç tarafından organize edilen partide kızlar arasında çıkan kavgada, 3 kişi yaralandı.

Edinilen bilgiye göre, bir barda dün gece eğlenen liseli gençler arasındaki 2 kız alkolü fazla kaçırınca, belirlenemeyen bir sebepten dolayı kavga etmeye başladı. Kızların kavgası tekme ve yumruklarla devam ederken, kalabalık bir grup da alkışlarla tempo tutup kavgayı izledi. Bir başka grup da genç kızları ayırmaya çalıştı. Onlarca kişi, 2 genç kızı zaptetmek için uzun süre uğraş verdi. Genç kızlar, araya girenlere rağmen masaları tekmeledi, birbirlerine yumruk attı.

Kavgaya daha sonra kızların erkek arkadaşları da karıştı. Bir genç elindeki sustalı bıçağı sallarken, balkonun parmaklıklarına sıkıştırılan genç, bıçağı vermemek için direndi. Bir ara onlarca kişinin elinden kurtulan eli bıçaklı genç, bıçağı sağa sola rastgele sallayıp etrafındakilere, olay yerine gelen polislere rağmen yumruk attı. Eli bıçaklı genç bir süre sonra etkisiz hale getirildi ve elindeki bıçak alındı. Kavgayı ayıranlar ise birkaç saniye önce olanlar hiç yaşanmamış gibi müzik eşliğinde dans etmeye devam etti.

Kavga, partinin bitmesine rağmen dışarıda da devam etti. Kavgaya karışan gençler polis tarafından gözaltına alınırken, yaralanan ikisi genç kız 3 kişi, polis tarafından Kocaeli Devlet Hastanesi Acil Servisi'ne kaldırıldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön