HABER

Genç Martinez'e Liverpool kancası!

Atletico Bilbao'nun son günlerde yıldızı parlayan oyuncusu Javi Martinez, Liverpool'un kendisiyle ilgilendiği yönündeki haberlere, İngiliz ekibinin teklifine hayır diyemeceğini söyledi.

İspanya'nın gelecek vaadeden genç yıldızlarından biri olarak görülen 19 yaşındaki orta saha oyuncusu, Rafa Benitez'in ilgisini çekmeyi başardı. Liverpool'un kendisiyle ilgilendiği şeklindeki söylentilere "Premier Lig maçlarını televizyondan takip ediyorum ve oradaki atmosferin muhteşem olduğunu biliyorum. Fakat bu konuda hiçbirşey bilmiyorum, henüz kimseyle konuşmadım. Şu andaki tek hedefim Athletic Bilbao'nun başarısı için oynamak. Bir teklif gelirse benim ve kulübüm için en iyi seçeneği düşünürüm" diye cevap vererek Liverpool'a direkt olarak hayır demeyeceğini vurguladı.

Bu arada, 18 yaşında Osassuna alt yapısındayken 6 milyon Avro'ya bu oyuncuyu kadrosuna katan Bilbao, oyuncularına artan ilginin farkında olduklarını "henüz resmi bir teklif almadık fakat bu konuda sakin bir politika izleyecegiz" diyerek dile getirdi.

Liverpool, Martinez ile ilgilenen tek kulübün kendileri olmadığının farkında ve serbest kalma ücreti olan 24 milyon Avro olan oyuncu için Fiorentina da devrede.

Kaynak: Goal.com

Geri Dön