Gene haddini aşmış

Gene haddini aşmış

ADANA (İHA) - Ünlü manken Nilay Dorsa, meslektaşı Aysun Kayacı'nın bir televizyon programında sarfettiği sözleri çirkin bulduğunu belirterek, "Aysun yine her zamanki gibi büyük bir gaf yapmış. Haddinden fazla konuşmuş" dedi.

Adana'daki Laila Bilardo Cafe'nin verdiği davete katılan ünlü manken Nilay Dorsa, burada basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Meslektaşı Aysun Kayacı'nın NTV'de yayınlanan "Haydi Gel Bizimle Ol" programında AK Parti'ye oy verenleri "ayak takımı" olarak niteleyen, "çobanın oyuyla benim oyum bir olur mu?" sözlerini çirkin bulduğunu ifade eden Dorsa, "Aysun yine her zamanki gibi büyük bir gaf yapmış. Haddinden fazla konuşmuş diye düşünüyorum. Bunlar çok hassas konulardır. Ayrıca; herkesin tercihi kendinedir. Ama böyle bir şey konuşması bence çok çirkin. tamamıyla gaf olarak kabul ediyorum. Çok da fazla bu konuya girmek istemiyorum. Ama haddini aşan konulara da bence girmemesi gerekiyor" dedi.

Aysun Kayacı'nın programda konuşmasa da olacağını söyleyen Dorsa, "Bence sadece orada durması yeterli. Zaten programda çok başarılı kişiler var. Aysun'un güzelliği yetiyor. Bu konulara girmesin bence, yani girdiği zaman batırıyor. O yüzden hiç konuşmasın. Bazı insanlar konuştuğu zaman antipatik olabiliyorlar. O yüzden de gerek yok."

Nilay Dorsa, daha sonra bilardo salonunda bilardo oynadı, hayranlarına imza dağıttı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler