Genelkurmay Başkanı Güler, ABD'li mevkidaşı ile görüştü

Genelkurmay Başkanı Yaşar Güler, ABD'li mevkidaşı Joseph Dunford ile görüştü. Güler, Fırat'ın doğusunda kurulacak güvenli bölge için beklentileri ifade etti.

 Genelkurmay Başkanı Güler, ABD'li mevkidaşı ile görüştü

Milli Savunma Bakanlığı'nın internet sitesinden yapılan açıklamada, Slovenya'nın başkenti Lubliana'da gerçekleştirilen NATO Genelkurmay Başkanları Toplantısında, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler ile mevkidaşı ABD Genelkurmay Başkanı Orgeneral Joseph Dunford arasında ikili bir görüşme yapıldığı belirtildi.

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Güler'in, görüşmede, NATO güvenlik konularının yanı sıra, Suriye'de Fırat'ın doğusunda Güvenli Bölgeye ilişkin Türkiye'nin bilinen görüş ve beklentilerini ifade ettiği kaydedildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
AL GÜLÜM VER GÜLÜM'Ü MÜ? KONUŞTULAR YOKSA, ZOR GÜLÜM ZAR GÜLÜM, YPG, PYD,PKK BENİM YAR GÜLÜM, AĞZINA BİR KAŞIK BAL GÜLÜM, HEP BENİM DEDİĞİM OLUR AL GÜLÜM. KÜRT ÇALAR ÇİNGEN OYNAR GÜLÜM, BENİM HANEME KAR GÜLÜM, SENİN HANENE ZARAR GÜLÜM. ABD TÜRKİYE MESELESİ BU KADAR GÜLÜM.
Bir türlü ifade edemediler mi hala, anlamıyorlarsa B planı bu desinler net bir manzara çıksa da herkes rahat etse ne olacaksa olsun
Sözde müttefik
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler