Genius’tan enerjik fare

Genius, yüksek kapasiteli pil fonksiyonuna da sahip yeni kablosuz fare modelini duyurdu.

Genius’tan enerjik fare

“Enerji Fare” ismiyle lanse edilen Genius’un yeni geliştirdiği ürünü ile bilgisayarınızın ayrılmaz parçası olan kablosuz fare artık akıllı telefonlarınızı yada tabletlerinizi de şarj edebilecek. Enerji Fare’de, piko alıcılı 1200dpi kablosuz bilgisayar faresi ve 2700mAh yüksek kapasiteli pil özellikleri birleştirilmiş. Ürün üzerindeki Li-polymer pilin şarj durumu da 4 adet led ışık üzerinden takip edilebilmekte.

Sadece bilgisayar faresi fonksiyonu için ise özel bir pil bölümü de ayrılmış durumda. Piko yani çok küçük alıcıya sahip fare, 2.4GHz standartında ve 10m uzaklığa kadar sorunsuzca kullanılabiliyor. 2si1 arada yapısı ile hayatımızın yeni ayrılmazları akıllı telefonlar ve tabletler için her zaman ihtiyaç duyulan enerji ihtiyacına çözüm olacağı belirtilen ürün, pratik kullanımı ve taşınabilirliği ile bizi ekstra priz yada pil arama derdinden kurtaracak gibi gözüküyor.

Yeni ürün, metalik mavi, metalik kırmızı ve metalik pembe renklerinde satışa sunulacak ve yakın zamanda 29,90USD+KDV etiketi ile raflarda olması bekleniyor.

ESET Mobile Security for Android’in Yeni Sürümü Çıktı

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler