HABER

Gerçek aşkı bulana dek, 1.000 erkekle çıktı!

Hayatının aşkını arayan genç kadın, onu bulana kadar, beş yıl içinde tam 1.000 farklı erkekle çıktığını açıkladı...

Gerçek aşkı bulana dek, 1.000 erkekle çıktı!
26 yaşında, sekreterlik yapan Amy Hinkley, aşkı aramaya başladığında, bu kadar zorlanacağının bilincinde değildi.
Beş yıl boyunca hayalindeki adamı arayan genç kadın tam 1.000 farklı adamla randevulaştı. Hatta çıktığı adamlarla ilgili bir günlük bile tuttu.
Şimdi, tam 13 farklı "izdivaç" şirketi ile çalışıp, 5 bin Sterlin (yaklaşık 11.500 lira) harcadıktan sonra, hayatının aşkına kavuştuğuna inanıyor.
"19 yaşımdayken, 3 yıl boyunca çıktığım çocuktan ayrıldıktan sonra barlara ve kulüplere gidip, kendime yeni birini bulmaya karar vermiştim" diyor Amy, "Ancak birkaç ay sonra, bunun bana göre olmadığını anladım"
Online çalışan bir flört sitesinde profil hazırlayan Amy, bir ay boyunca erkeklerle sohbet etmiş, sadece ilgisini çeken birisini bulana dek. "Adı Steve'di, nazik, kendinden emin görünüyordu ve Tom Cruise'u andırdığını söylediğinde, kalbim yerinden çıkacaktı" diyor Amy.
"Telefonu bozuk olduğu için fotoğrafını gönderemiyordu. En sonunda yüzyüze görüşmeye karar verdik. Ancak Tom Cruise gibi birini beklerken karşıma 40'lı yaşlarında, şişman bir adam çıkageldi..."
Bu hayalkırıklıkları Amy'yi yıldırmamış ve genç kadın en sonunda Adam Want'ın profiline rastlamış.
Önce internet üzerinden gevezelik eden çift, ardından telefonda görüşmeye ve sonunda da yüzyüze buluşmaya karar vermişler. Amy'nin Adam'la buluşması, tam 1.000. randevusuna denk geliyordu.
Mutluluktan uçan Amy, "Bin farklı adamla çıktıktan sonra, en mükemmeliyle evleniyorum, nihayet. Ama kesinlikle buna değer, her ne kadar insanlar prensimi bulana dek çok fazla kurbağayla öpüştüğümü iddia etse de" açıklamasını yaptı.


Geri Dön