HABER

Geremi neden gelmiyor!

Beşiktaş'ın uzun süredir transfer etmeyi düşündüğü Newcastle United'lı Geremi'yle 18 aydır ilgilendiği, fakat bu süre içinde bir kez bile teklifte bulunmadığı ortaya çıktı

30 yaşındaki Kamerunlu futbolcunun Menajeri Barry Silkman, setanta.com ve sport.co.uk adlı internet sitelerine yaptığı açıklamalarda, Beşiktaş'ın Geremi'yle ile ilgili planlarını doğrularken, siyah-beyazlıların 3 transfer sezonunda da kapılarını çaldığını belirtti. Silkman, "18 aydır her transfer dönemi boyunca bu görüşmeler devam ediyor ve her zaman aynı insanlar bizi arıyorlar. Ama masaya bir teklif koymuyorlar" dedi.
Beşiktaş adına arayan bu kişilerin, kendilerine, "Kulübümüzle ilgilenir mi?", "Ne kadar ücret alıyor?", "Transfer ücreti ne kadar olur?" sorularından başka bir şey söylemediklerini vurgulayan Silkman, Beşiktaş'tan şu ana kadar kendilerine herhangi bir sözleşme teklifinde bulunulmadığını ifade etti.
Eğer bir mukavele önerilirse Kamerunlu oyuncunun bunu düşüneceğinin altını çizen Silkman, bu olmadığı için de düşünülmeye bile değmeyeceğini savundu. Daha önceki görüşmelerden bir sonuç çıkmaması nedeniyle artık bu konuya çok daha şüpheyle yaklaştığını kaydeden Silkman, oyuncunun öncelikle İngiltere'de kalmak istediğini belirtti. Geremi'nin Menajeri, "Ama eğer doğru teklif gelir ve Newcastle United da Geremi'den kurtulmak isterse, Geremi gidecektir" şeklinde konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön