HABER

Gezi Parkı eylemcileri adliyede

Kocaeli'de, Gezi Parkı eylemlerine destek verdikleri iddiasıyla düzenlenen operasyonla gözaltına alınan 18 kişi adliyeye sevk edildi.

Edinilen bilgiye göre, Kocaeli polisi, Gezi Parkı eylemlerine destek verdikleri ve olay çıkardıkları tespit edilen kişilere yönelik dün sabah saatlerinde operasyon düzenledi.

Evlere yapılanbaskın sonucu 18 kişi gözaltına alındı. Polis kameralarınca belirlenen 18 kişi, bir gün boyunca Kocaeli Emniyeti'nde tutulduktan sonra adliyeye sevk edildi. Şahıslar adliyeye sevk edilirken sloganlar attı. Gözaltına alınan 18 kişinin isimlerişöyle: Uğur A., Arman Çağan Y., Yankı S., Fatih D., Fırat Deniz D., Sabri Emre Ş., Tolga K., Merve A., Çağlar Ö., Hazal K., Yağız S., Okan B., Samet Mithat A., Arda M., Ali Berk Y., Ersin D., Yeşim Ç., A.N. Öte yandan gözaltına alınan kişilere destek vermek isteyen bir grup adliye önünde bekliyor.

İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Güya böyle gözaltına alarak korkutacaklarını sanıyorlar....Macun tüpten çıktı..Bu halk , Yargı, medya, asker gibi size başeğmez...eğmeyeceğini de göreceksiniz....Çünkü bu halkın koltuk gibi bir derdi yok...
ATIN İÇERİ VATAN HAİNLERİNİ.
Gücünü kullanıyor işte...AKP eylem yapıyor orada gözaltı yok polis şiddeti yok...Polis bırak orayı dağıtmayı polis ortada bile yok... 100 tane polis var koca alanda....gezi parkında 3000 polis var...fark burada....ama buna rağmen halk sokakta kimse bunlardan korkmuyor... ;D
Geri Dön