HABER

Gezi Parkı tutuklusu 8 kişi tahliye oldu

Gezi Parkı eylemlerine destek amaçlı Ankara’da düzenlenen gösterilere katılan ve ardından tutuklanan 8 kişi için tahliye kararı çıktı.

Gezi Parkı tutuklusu 8 kişi tahliye oldu

Eylemlerin ardından sol örgütlere yönelik yapılan operasyonda 23 kişi gözaltına alınmış, 28 Haziran’da 13 kişi ise tutuklanmıştı. Örgüt üyesi olmak, kamu malına zarar vermek, görev başındaki kolluk kuvvetlere görevini yaptırmamak suçlamalarıyla tutuklanan 13 kişiden bazıları daha önce yapılan itiraz sonucu tahliye olmuştu. Dün de yapılan itirazı değerlendiren mahkeme 8 tutuklunun tahliyesine karar verdi. Tahliye olan 8 kişi Ethem Sarısülük’ün ölümünün 40. günü nedeniyle Güvenpark’ta düzenlenen anma törenine katıldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
bu gezi parkını bahane edipde böyle olaylar çıkaranalrda ne yaptıkalrını bilmiyolar kendi yer ve arsaları olsa bu akdar olay çıkaramazlar başı boş avare insnaların teki bunalrı yapanlar öle polise kurban olayım olay yapanalra böyle bir güzel jopp sokacakalr tamadır
mahkeme anladıda tayyip hala anlayamadı bişeyleri aanlayış meselesi bu işler.demekki bukadar anlayış var
ŞIRNAK.DA ORTALIĞI YAKIP YIKANLAR NEDENSE HİÇ TUTUKLANMIYOR.ARA SOKAKLARDA KAYBOLDU DİYORLAR .ŞIRNAK OKADAR BÜYÜK BİR YERMİ* YOKSA YER ALTINDAMI KAYBOLUYORLAR???.
çünkü onlar dd
Geri Dön