HABER

Gezi Parkı'nda sopalar konuştu

Taksim Gezi Parkı'nda seyyar çay satıcılığı yapan bir vatandaşla bir grup arasında kavga çıktı.

Gezi Parkı'nda sopalar konuştu

Sopaların kullanıldığı kavgaya müdahale eden polis 2 kişiyi gözaltına aldı.

Taksim Gezi Parkı'nda iddialara göre saat 18.00 sıralarında park içinde seyyar çay satıcılığı yapan bir vatandaş yanlışlıkla parkta oturan bir vatandaşın üzerine çay döktü.Çay satıcısı ve üstüne çay dökülen vatandaşın yakınları arasında kavga çıktı.

İki grup arasında çıkan kavgayı Gezi Parkı etrafında bekleyişini sürdüren Sivil ve Çevik Kuvvet ekipleri araya girerek sakinleştirdi.

Üzerine çay dökülen vatandaş için tedbir amaçlı olarak Gezi Parkı'na ambulans geldi. Sağlık ekiplerinin ilk müdahalede bulunduğu vatandaşın durumunun iyi olduğu öğrenildi. Bu esnada bir grup vatandaş görev yapan basın mensuplarına tepki gösterdi.

Bu arada, kavgaya karışan çaycılar, arkadaşlarını toplayarak tekrar Gezi Parkı'na geldi.

Çaycılarla, diğer grup arasında sopaların kullanıldığı bir kavga daha başladı. Bu kavgaya da polis müdahale etti. Polis iki kişiyi gözaltına aldı. DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 63 yorum
ÇAYCIYA HELAL OLSUN YÜREKLİ İNSANMIŞ ÇAPULCULARA POSTA KOYMUŞ
Gezi parkı olayları artık çok gereksiz ve abartılı olmaya başladı.yetti artık be bırakın memleket rahat etsin artık.çapulcular
ben ordaydım, oradayım penceremden bu güne kadar ne yapıldıysa gözlemliyorum ve şu anda yine gözlüyorum. işportacılar çaycılar rant kavgası yapmaya başladılar gezi parkında, insanlara hakaret etmeyi bırakalım.sağ duyulu hareket edelim. senin sülalende hiç çapulcu yokmu ( akıllı, eğitimli, hak arayan, direnen, karşı koyan) yok dersen, sen üçüncü cinssin. çapulcu olmak kolay değil. yürek ister. polisimizi ve askerlerimizi öldürenlere laf edemezsiniz. karşı koyamazsınız. işinize gelmeyen kendimizden olanlara laf atarsınız ancak. sopayla vuran çapulcu değil, yandaşlarımızdan.
tuzun kuru galiba, din bezirganlığı ile beslenenlerden olmayasın.
hmersin la kimsin sen
acar5255 ben akılsız ve eğitimsizim ayrıva aydında hiç değilim ama bu cahil kafamla bile durum değerlendirmesi yapabiliyorum. neymiş efendim akıllı eğitimli bilmem ne insanlar demokrasiyi hak ve eşitliği savunurlar derler.. ee şimdi bakıyoruz bu saydığın vasıflardaki insanlar demokrasiye darbe vurmanın iradeyi hiçe saymanın halk düşmanlığı yapmanın ülkesi kaosa sürüklemenik için kıçlarını yırtıyorlar az karakterli samimi ol bukalemon.
ikitane kazmada çıkmış kendilerine ve kılıçdaroğluna hemen prim çıkartıyor.ne kadar acizmişsiniz siz,ne kadaş sümüksüymüşünüz
senin gibi akp kıç yalayıcısı olmakdan iyidir kılıçdaroğluna pirim çıkarmak
Geri Dön