Gidişi oldu ama!

Almanya'da tedavi gören Galatasaray'ın hocası Kalli'nin bacak damarlarındaki iltihaplanmanın açıklanandan daha ciddi olduğu ve sezon sonuna kadar İstanbul'a dönemeyebileceği iddia edildi
Galatasaray Teknik Direktör Karl Heinz Feldkamp'ın bacak damarlarındaki iltihaplanma rahatsızlığı yüzünden uzun süre Almanya'da kalması gerektiği bildirildi. Bacağındaki lenf damarları iltihaplandığı için yaklaşık bir haftadır yoğun antibiyotik tedavisi uygulanan 74 yaşındaki Kalli'nin yaşadığı rahatsızlığın açıklanandan çok daha ciddi olduğu ve kısa süre içinde İstanbul'a dönmesinin mümkün görünmediği kaydedildi.
Sarı-kırmızılı kulübün resmi internet sitesinden önceki gün yapılan açıklamada önümüzdeki hafta başına kadar yoğun antibiyotik tedavisi uygulanacağı bildirilen Alman hocanın ilerleyen yaşı yüzünden uzun süre daha uçağa binemeyeceği vurgulandı. Uygulanan tedavinin ne kadar süreceği henüz kesinlik kazanmazken, Feldkamp'ın sezon sonuna kadar İstanbul'a dönememe olasılığının bulunduğu ifade edildi. Kalli'nin durumunun belirsiz olması nedeniyle büyük endişe yaşayan Galatasaray yönetimi, kulüp doktorlarından İlker Yücesir'i önceki gün tecrübeli teknik adamın durumunu yakından takip etmesi için Almanya'ya göndermişti.