HABER

Gnçtrkcll ile Kenan Doğulu Konserleri

500 binden fazla oyla gnçtrkcll’li gençliğin gücünügösterdi, Kenan Doğulu Konserlerinin olacağı illeri belirledi.

gnçtrkcll’lilerin 11 günde 14 il için verdikleri oylar, Turkcell organizasyonuyla gerçekleştirilecek Kenan Doğulu konserlerinin hangi Anadolu illerinde yapılacağını belirledi. gnçtrkcll ayrıcalığıyla ücretsiz izlenebilecek 8 konserin ilki 1 Ekim Cuma günü İstanbul’da düzenlenecek

Türkiye’nin gençlik kulübü gnçtrkcll, Ekim ayında gerçekleştirilecek Kenan Doğulu konserleri serisinin hangi illerde yapılacağını üyelerinin talepleri doğrultusunda belirledi. 8-19 Eylül tarihleri arasında internetten ve SMS yoluyla 14 il için yapılan oylamaya,gnctrkcll’liler 500 binden oy attı.

Gençlerden en çok oy alan il 85 bin oy ile Adanaolurken, konser yapılacak diğer iller, aldıkları oy sırasına göre; Bursa (66 bin oy), Trabzon (65 bin oy), Gaziantep (44 bin oy), Konya (43 bin oy), İzmir (41 bin oy) , Ankara (40 bin oy) oldu.
İnternetten ve SMS yoluyla oy kullanarak gnçtrkcll’liler tarafından belirlenen iller, hem Kenan Doğulu’nun şarkılarıyla hem de DJ performansları ve gnçtrkcll’in sürpriz eğlenceleriyle hareketlenecek. Kenan Doğulu’yla coşturacak konserler serisi; 1 Ekim Cuma günü İstanbul Turkcell Kuruçeşme Arena’daki açılış konseriyle başlayacak, İzmir, Bursa, Trabzon, Gaziantep, Adana ve Ankara’da konserlerin ardından 17 Ekim Pazar günü düzenlenecek Konya konseriyle sona erecek.

Konser biletleri gnçtrkcll’den!
Gerek avantajlı tarife ve kampanyaları gerekse sunduğu sürpriz fırsatlarla üyelerine “İyi ki gnçtrkcll’liyim!” dedirten Türkiye’nin gençlik kulübü, konser yapılacak illeri tercih etme fırsatının yanında gnçtrkcll’lilere ücretsiz davetiye ayrıcalığı da sunuyor. 20TL’lik ve üzeri konuşma kartı alan Hazır Kart’lı gnçtrkcll’liler 2 kişilik, Hazır Kart’lı Turkcell’liler de 1 kişilik davetiye kazanıyor. Faturalı hat sahibi gnçtrkcll’liler 2 ve Faturalı hat sahibi Turkcell’liler ise ek bir işlem yapmadan 1 kişilik davetiye alma hakkına sahip oluyor. Ayrıca yeni Turkcell hat alanlar, cep telefon numarasını Turkcell’e taşıyanlar,Turkcell 3G VINN satın alanlar ve Türkiye’nin ilk ve tek lokasyon tabanlı sosyal paylaşım paltformu gezenzi.com’a 3 arkadaşını getirenler de 2 kişilik davetiye hakkı elde ediyor. Davetiyeleri Turkcell İletişim Merkezlerinden alabilmek mümkün.

Gençliğin Gücü Konserleri Takvimi

Tarih Şehir Yer
1 Ekim Cuma İstanbul Turkcell Kuruçeşme Arena
2 Ekim Cumartesi İzmir Fuar Alanı
3 Ekim Pazar Bursa Kent Meydanı AVM
6 Ekim Çarşamba Trabzon Forum Avm Otopark Alanı
10 Ekim Pazar Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Yanı Otopark Alanı 11 Ekim Pazartesi

{font-family:Calibri;

mso-font-alt:"Times New Roman";

mso-font-charset:0;

mso-generic-font-family:auto;

mso-font-pitch:auto;

mso-font-signature:0 0 0 0 0 0;}
/ Style Definitions /
p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal

{mso-style-parent:"";

margin:0cm;

margin-bottom:.0001pt;

mso-pagination:widow-orphan;

font-size:11.0pt;

font-family:Calibri;

mso-fareast-font-family:Calibri;

mso-bidi-font-family:Calibri;}
@page Section1

{size:612.0pt 792.0pt;

margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt;

mso-header-margin:35.4pt;

mso-footer-margin:35.4pt;

mso-paper-source:0;}
div.Section1

{page:Section1;}
-->
<span style="font-size: 11pt; font-family: "Times New Roman"; color: black;">11 Ekim Pazartesi Adana Çukurova Belediyesi Hayal Park
16 Ekim Cumartesi Ankara Anka Mall AVM Otopark Alanı
17 Ekim Pazar Konya Kulesite AVM Otopark Alanı

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön