Go-kart faciası kamerada

Sarıyer'de bir go-kart pistinde lise öğrencisi Havvanur Yalçın'ın yaralandığı feci kaza, kameraya yansıdı.

Sarıyer'de geçtiğimiz günlerde bir go-kart pistinde yaşanan kazada, şalı aracın tekerine sıkışan lise öğrencisi Havvanur Yalçın ağır yaralanmıştı. Go-kart pistinde yaşanan feci kazanın kamera görüntüleri de ortaya çıktı.

Görüntülerde Havvanur beraberindekilerle go-kart aracını sürüyor. Bir süre sonra genç kızın şalı aracın tekerine sıkışıyor. Kaza sırasında Havvanur'un boynu yana doğru düşüyor.

Kaza nedeniyle nefes borusunda yırtık oluşan Havvanur Yalçın'ın tedavisi Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde devam ediyor. (İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 15 yorum
allah rahmet eylesin yazık
süs püsüm üstüm başım bozulmasın diye güvenlik önlemi alınmazsa olacağı bu
görevlinin büyük ihmali var çıkarttırması gerekiyordu , uzun saç olan varsa da toplaması gerek. Ayrıca kask takmak zorunlu değil miydi yahu.? Kizdaki de aptallık şal ile binmek nedir .
olmediki gerizekali haberi nerenle okuyon
Su katılmamış zekanla yorum yapmasan
Lunaparkçının büyük ihmali var. Ama herzamanki gibi kimse ceza almıyacak. Hoş,kızlar da çok aptal oluyor.İnsan bi kıçını başını toplar. Defileyemi çıkıyorsun cehaletin zirvesi. Neyse geçmiş olsun.
bize birşey olmaz mantığı uzun şaçlarla o araca binilirmi veya o araca insan bindirtilirmi
şalı çıkart demişler göğsü gözükmesin diye çıkartmamış
derhalll kapatılsın yerr bu nasıl bu ucuzluktur hiç bir güvenlik alın madan bu işi yapıyorlar nerde denetim zorla tezhag acıp insanların bir krşluk ekkmeklerine gözdikiyorsunuz bir günde bukadar para zanan biryerde bir kask almak için bile para harcamıyorsa birn önce kapatılsın
iş yerinin ihmali var o ayrı ama kimseye bir şey denilmiyor millette öz güven tavan tabi cahillik öz güveni kız sanki podyuma çıkacak kasım kasım kasılıyor millet bas bas bağırıyor bu şekilde binilmez diye binmeyin kendiniz de başkaları da yakmayın kim ister böyle olsun
bizim adapazarında gokart pistinde bi kızcağızın atkısı tekere dolanınca kızcağızın kafası kopmuştu????allah gani gani rahmet eylesin. tamam gençler bu gokartı seviyo, bari allah aşkına tedbir alınsın. önüne gelenin bu işi yapmasına müsade edilmesin, tüm tedbirler denetlenip izin verilsin, insanlar parasını ödedikleri eğlencede ölmesin????
Güzel kızmış yazık olmuş
Şimdiki gençlerin aklı havada.. Eğlenmesini bile beceremiyorlar. Bırakın go-kart'ı yolda yürümesini bile bilmiyorlar. Boşuna aklı kısa , saçı uzun dememişler .
Hadi görevliler uyarmadı orda nal gibi kocaman uyarılar var okuma yazmasıdamı yok ? Bu olaydan kaç kişi yaralandı birinin kafası koptu bunlarıdamı işitmemiş görmemiş ? adamların açıklamalarını duymadınızmı ? Uyardık ama çıkarmak istemedi ısrar edincede yanındakiler üzerimize yürüdüler tamam bindirmeyebilirlerdi orda kabahatliler ama kızın kendisinde de kabahat var göz göre göre kazaya davetiye çıkarmış.
hem ayranım dökülmesin..... dersen böyle kazalar olur
Diğer Haberler