Gökçe Bahadır Kimdir?

Gökçe Bahadır Kimdir?

Gökçe Bahadır 1981 tarihinde İstanbul’da doğmuştur.

Akademi İstanbul Radyo Televizyon bölümünden mezun olmuştur. Gökçe Bahadır Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almış, bir yandan da Fenerbahçe FM’de radyo programı sunmuştur.

Gökçe Bahadır mezun olduktan sonra Best TV’de VJ’lik, ardından Show TV’de Sinyal programının sunuculuğunu yapmıştır. Oyunculuk kariyerine; Tatlı Hayat, Beşik Kertmesi, Mühürlü Güller gibi dizilerde bölüm oyunculukları yaparak başlamıştır.

Geniş kitlelerce tanınması ise Hayat Bilgisi dizisinde canlandırdığı Törpü Yeliz karakteriyle olmuştur. Gökçe Bahadır, daha sonra Digiturk’te yayınlanan JoJo adlı çocuk programını sundu.

Reyting rekortmeni Yaprak Dökümü dizisinde canlandırdığı Leyla karakteriyle ise en dikkat çeken oyunculardan biri olmuştur.

Gökçe Bahadır 2011 yılında ekran ömrü kısa süren Sensiz Olmaz dizisinde Begüm karakterini canlandıran Gökçe Bahadır, ardından’’ Kayıp Şehir ‘’dizisinde rol almıştır.

Şuanda Aramızda Kalsın dizisinde oyunculuğa devam etmektedir.

Güzel oyuncu Gökçe Bahadır Kemal Sunal’ın oğlu oyuncu Ali Sunal ile bir süre evli kalmış, çift 23 Şubat 2012 tarihinde boşanmışlardır.

Gökçe Bahadır Haberleri