HABER

Gökçek: "Ak Partili olmak onur ve şereftir

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, AK Parti'nin Ankara'da 4. kez kazanmasını başarısızlık sayan kesimlerin bulunduğunu belirterek, "Türkiye'de AK Partili olmak onur ve şereftir" dedi.

Gökçek: "Ak Partili olmak onur ve şereftir

Gökçek, Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin yeni hizmet binasının açılış töreninde yaptığı konuşmada, Ankara'da AK Parti'nin açık ara seçimlerden çıktığını, bu başarının dört kez üst üste hiçbir partiye kısmet olmadığını söyledi. AK Parti'nin belediyecilikte markalaştığını ifade eden Gökçek, bu marka kentlerden birinin de Ankara olduğunu kaydetti. Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin "En İyi Stratejik Planlama Ödülü" ile Avrupa Parlamentosu'ndan "Avrupa Büyük Ödülü" aldığını anımsatan Gökçek, Büyükşehir Belediyesi olarak Türkiye'nin en büyük ödülünü kazandıklarını ifade etti.

"HEDEFLER ÇOK BÜYÜK"

Hizmete giren 25 katlı binanın on ayrı yerde faaliyetini sürdüren birimleri teke indirdiğini kaydeden Gökçek, binanın 108 milyon liraya mal olduğunu açıkladı. Binada 2 bin 600 personelin hizmet verdiğini anlatan Gökçek, binanın 4 bine yakın personel kapasitesi bulunduğunu kaydetti. Binada e-belediyecilik hizmetini devreye sokan ve Türkiye'yi örnek hale getiren bir yapılanma olduğunu ifade eden Gökçek, bu yıldan itibaren 2014 yılına kadar sürecek büyükşehir belediye başkanlığı görevinde çok büyük hedefleri bulunduğunu kaydetti.

İHA

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler