Gökhan Çıra'dan Selin Ciğerci'ye romantik evlilik teklifi

Galatasaray alt yapısından yetişen Gökhan Çıra, 2 yıldır birlikte olduğu trans fenomen Selin Ciğerci'ye dün evlilik teklifi etti. Ciğerci, teklif karşısında gözyaşlarına boğuldu. Çıra'nın sevgilisine aldığı yüzüğün değeri ise yaklaşık 1 milyon TL'yi buluyor.

Sosyal medya fenomeni ve şarkıcı Selin Ciğerci dün sevgilisi Gökhan Çıra ile birlikteliklerinin 2'inci yılını kutladı. Galatasaray alt yapısından yetişen Çıra, sevgilisine yaklaşık 1 milyon TL'lik 5,5 karat tektaş yüzükle evlilik teklifi etti.

gokhan-cira-sevgilisi-selin-cigerci-ye-evlilik-11645931_3243_m

GÖZLERİNİ BAĞLAYARAK EVLİLİK TEKLİFİ ETTİ

Bu yıl içinde evleneceklerini açıklayan Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra dün 2. yıllarını kutladı. Kutlama için sevgilisini gözleri bağlı şekilde mekana getiren Çıra, daha sonra evlilik teklifi etti.

5 KARATLIK YÜZÜĞÜNÜ PAYLAŞTI

Teklif karşısında gözyaşlarını tutamayan Selin Ciğerci, Gökhan Çıra'ya sarılarak, "Evet" dedi. Geçtiğimiz sene Ebru Polat'la 5 Karat karşısını çıkaran Ciğerci, 5,5 karat yüzüğünü de Instagram hesabından paylaştı.

gokhan-cira-sevgilisi-selin-cigerci-ye-evlilik-11645931_477_m

DEĞERİ DUDAK UÇUKLATTI

Gökhan Çıra'nın sevgilisine aldığı yüzüğün değeri yaklaşık 1 milyon TL'yi buluyor ve kolay bulunamadığı için özel sipariş üzerine hazırlanıyor.

gokhan-cira-sevgilisi-selin-cigerci-ye-evlilik-11645931_337_m

2019 BENİM YILIM OLACAK

Öte yandan Selin Ciğerci daha önce, "2019 her açıdan benim yılım olacak. Güzel sürprizlerim var. Çok güzel bir şarkı hazırladık. Yeni yıla damgasını vuracak bir single geliyor" demişti.

SELİN CİĞERCİ KİMDİR?

selin-cigerci-sli

Sosyal medyada ilk olarak Bebek Okan adı ile ünlenmiştir. Sosyal medya profili ile fenomen haline gelen Bebek Okan, 2 yıl önce cinsiyet değiştirme ameliyatı geçirip kadın olmuş ve adını Selin Ciğerci olarak duyurmuştu. Babası ünlü bir hazır giyim firmasının sahibi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 22 yorum
ulan şu ülke de gaylık prim yapıyor ya yazıklar olsun şu hallere bak ya...
@can_hakan_j9 Bir trans ile evlenen veya beraber olan gerçek bir erkek olamaz. Akıl alır iş değil trilyoner aslan gibi çocuk gitmiş trans ile evleniyor.
@can_hakan_j9 gay değil o trans
boyle tipler ufak cocuklari zehirliyor lut kavmi artiklari
insanların aklıyla dalga geçmek gibi birşey.. transla evlenmek isteyen futbolcu değeri bilmem ne olduğu söylenen yüzük takmış :)) burada önemli olan hangisi sizce?? yüzüğün değeri mi? gelinin trans olması mı? damadın futbolcu olması mı?? neden gündeme geliyor bu olay gerçekten anlamıyorum????
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler