MAGAZİN

Gökhan Özoğuz: Tadı kaçmadı mı? Sektör çökmek üzere…

Gökhan Özoğuz: Tadı kaçmadı mı? Sektör çökmek üzere…

Şarkıcı Gökhan Özoğuz, bayram dolayısıyla iyice unutulan sosyal mesafe ve koronavirüs kurallarını hatırlattı ve önemli bir uyarıda bulundu.

Yaşanan karantina döneminin ardından koronavirüs tedbirlerinde normalleşme sürecinin başlamasının ardından pek çok mekan yeniden çalışmaya ve müşterilerini kabul etmeye başladı.

Sosyal mesafe kuralının zaman zaman hiçe sayıldığı ortamlarda normalleşme süreci devam ederken kültür sanat faaliyeti icra eden kişiler için durum hiç de iç açıcı değil.

AVM’lerin, kafelerin ve restoranların açılmasının ardından kalabalıklar buralara hücum ederken tiyatro, sinema ve konser salonlarının kısıtlama altında tutulmasına tepkiler çığ gibi büyüyor.

Benzer bir tepkiyi de şarkıcı Gökhan Özoğuz verdi. Sosyal medya hesabından çevresinde gördüklerinde dair bir değerlendirmede bulunan Özoğuz durumun böyle devam etmesi halinde kültür sanat sektörünün çökeceğini söyledi.

gokhan-tweet

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
senin gibi taraflı bir sanatçıyı SEVMİYORUZ!!!
Neden devletin cumhurbaşkanı taraflı. Gerçi taraflı olduğu için cumhurbaşkanı değil, başkan. Cumhur; halk demek, o AKP'lilerin başkanı ve hep onlara göre hareket ediyor. Biz kızıyoruz. Çünkü biz hâlâ demokrasiye inanıyoruz. Siz de demokratik olun ve karşı görüşlere saygı gösterin. Ki adam kötü bir şey dememiş.
Dedi tarafsız adam
Abi bu adamı neden bukadar önemsiyorsunuz, taklacı güvercin işte
İki zıplayıp, milyonları götüren , halkı ayrıştıran, şaklabanlar
Geri Dön