HABER

Gökşen: "Biz oynadık, Çaykur kazandı"

Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Gökşen, kötü hava şartlarında oynadıkları futbolun kesinlikle küçümsenemeyeceğini belirterek, "Biz oynadık, Çaykur Rizespor kazandı" dedi.

Gökşen, yaptığı açıklamada, bütün futbol otoritelerinin bu görüşte olduğunu dile getirerek, "Yapılan atakların ve oynanan oyunun karşılığını alamadık.

Olmayınca olmuyor, Şampiyonlar Ligi'nde Rus takımı CSKA Moskova karşısında Arsenal'in de başına bu geldi. O maçta da İngiliz ekibi çok üstün oynamasına rağmen kazanamamıştı. Biz oynadık, Çaykur Rizespor kazandı" dedi.

Bu sezon üzerilerinde bir şanssızlık bulunduğunu da dile getiren Fatih Gökşen, bunu çözecek olanların yine yönetim, futbolcular ve teknik kadro olduğunu vurguladı.

Yönetici Gökşen, hiçbir zaman ümitlerini kaybetmediklerini de vurgulayarak, "Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Saffet Susiç'in de dediği gibi şampiyonluğun en büyük adayıyız" ifadesini kullandı.

Fatih Gökşen, Rize'de karşılaşmanın ilk yarısında oyundan çıkarken, eldivenlerini yere atan Ayhan'ın bu hareketini, teknik heyete karşı yaptığını düşünmediğini sözlerine ekledi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön