Gökyüzünde görülen nesne hayrete düşürdü

Meksika'da gökyüzünde görülen ve amatör kameraya kaydedilen görüntü herkesi şaşırttı. Sosyal medyada yayılan görüntü kullanıcılar arasında da çeşitli görüşlerin oluşmasına neden oldu.

Yolda seyahat ederken gökyüzündeki tuhaf nesneyi fark eden bir kadın, bu görüntüleri hemen kayda aldı. UFO iddialarını gündeme getiren bu görüntü sosyal medyada binlerce kez paylaşıldı. İnanan ve inanmayan kullanıcılar tarafından çok sayıda yorum aldı.

Ayrıca 2018 yılında sosyal medyada çok sayıda kullanıcıya yayılan ilk UFO iddiasıyla paylaşılan görüntü olduğu da notlar arasında yerini aldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
misinanın ucuna bir heykelcik bağlamış amcam habire döndürüyor bizim sazanlar da UFO diye yiyyor.????
herkes ufo veya herneyse tanımlanamayan cismlere hazırlıklı olsun her an dünyamıza gelip görünecekler zamanı geldi onalrda biliyor
Çinli astronot o çin malı uzay mekiğinden düşmüş.
Geçenlerde şehirlerarasında giderken yol kenarında oturmuş tuhaf bir yaratık gördüm. Üzerinde köylü kıyafetleri vardı. Uzaylı olduğunu anlayınca korkuyla yaklaşarak, arada da mesafe bırakarak ''Ufo nerede, nereye parkettin.'' diye sordum. -Ne ufosu kardeşim ya, Ufo falan yok. dedi. Üstelik bunu Türkçe sözlerle söyledi. Kulaklarıma inanamdım. O zamandan beri de Ufo söylentilerine inanmıyorum. Bizzat birinci ağızdan müşahade ettim yani.
şekilli balon
amerikanın hologram oyunları başladı ve uzaylılar dünyayı istila eder amerikada kurtarır indepented day vaooww ne hikaye dimi..
ulan onlara göre biz mikro organizma kadar bile olabiliriz onlar varsa eğer onlar bizi takmiyodur
kendilerini teknolojik zirvede sananlar piramitlere baksın.
Diğer Haberler