HABER

Gökyüzündeki esrarengiz ışıklar görenleri şaşırttı

Balıkesir’in Edremit ilçesinin tanınmış tatil yörelerinden birisi olan Altınoluk’ta gökyüzünde görünen esrarengiz ışıklar kameraya yansıdı. Kamera görüntüleri sosyal medyada da büyük ilgi gördü.

Balıkesir’in Edremit ilçesinde yerel bir gazetede muhabir olarak çalışan Pervin Bölükbaşı haber çalışması için gittiği Altınoluk sahilinde gece karanlığında gökyüzünde düzensiz hareketler yapan çok sayıda ışık gördü. Eşine de ışıkları gösteren Bölükbaşı daha sonra yanındaki cep telefonu kamerası ile gökyüzündeki 3 ışıklı cismi ve yakınlarındaki diğer ışıklı cisimleri kayda aldı. Daha sonra bu kayıtları sosyal medya hesabında paylaştı. Esrarengiz ışıkların görüldüğü video paylaşımı büyük ilgi gördü.

ed53d220-2158-4fc3-a13a-3d14f8255356

Olayı anlatan Pervin Bölükbaşı, “Dün akşam eşimle beraber Altınoluk kordondaydık. Hatta bir haber için gitmiştik. Bir kenarda otururken eşim gökyüzünde ışıkları fark etti. Eşim dedi ki ’Pervin drone mi acaba?’ Elimde telefon vardı direk kayda geçtim. Gökyüzünde üç tane ışığın yanıp söndüğünü gördüm. Benim çok ilgimi çekti. Bu seferki çok acemice oldu. Önce drone olduğunu düşündüğüm için kalkıp çekmek istemedim. Kameramı oraya doğru yönelttim. Çektiğimi düşünüyorum. Üç ışıklı bir de altlarında birkaç ışıklı cisim vardı. Benim ilgimi çekti. Sosyal medyada da yansıttım. İnsanlar altına yorumlar yapıyorlar” dedi.

4b7dd081-fda5-43c3-a936-386926dd9075

İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
starlink uydularıdır
Starlink droneleri. uydu diye yutturuyorlar. Bi planları var çözemedim ama yakında çıkar kokusu
Kedidir o Kedi :)
ben diyecektim
Gördüğünüz Elon Musk' ın uydu internet projesi için alçak yörüngeye yerleştirdiği uydular, bundan sonra daha sık göreceksiniz..
Geri Dön