MAGAZİN

Gonca Vuslateri'den kafa karıştıran paylaşım! "Zaten kötü oyuncusun..."

Gonca Vuslateri'den kafa karıştıran paylaşım! "Zaten kötü oyuncusun..."

Ünlü oyuncu Gonca Vuslateri attığı tweet ile kafaları karıştırdı. Vuslateri, Twitter hesabından “Zaten kötü oyuncusun. Bir de oyuncuyu oynuyorsun. Bari onu güzel oyna" şeklinde bir paylaşım yaptı.

Gonca Vuslateri'nin paylaşımı akıllara “Gonca bu sözlerle kimi hedef aldı?” sorusunu getirdi. Vuslateri'nin paylaşımı her hafta ünlü bir oyuncunun konuk olduğu Menajerim Sensin'deki bir ismi eleştirdiği şeklinde yorumlandı.

gonca1

Ünlü oyuncu gelen yorumlara ise yanıt verdi. Vuslateri, Menajerim Sensin dizisinen son bölümde konuk olan Şükran Ovalı'yı eleştirdiği iddiasına ise "Şükran olamaz. O okul arkadaşım. Meslektaşım" yanıtını verdi.

-Bkz4c3IGky7S2QCwGhd4w

Vuslateri "Benim evimde tv sadece play station’a bağlı arkadaşlar. Sadece oynadığım işler açık. Oyunculuğın adı menajerlik dizisi değil. Şurada bir şey yazınca arkadaşlarımın adını vermeyin gülüyoruz. Çünkü benim dizi izlemediğimi bilirler" notunu yazdı.

gonca2

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
dizi filmlerdedeki oyuncuların toplasan 10 15 tanesi adam gibi rolünün hakkını veriyor, diğerleri resmen figüran, bostan korkuluğu
Geri Dön