Google'da büyük tuzak!

Google gibi arama motorlarına ilan vererek kendilerini üst sıralara çıkaran sahte yetkili servisler hem vatandaşı dolandırıyor hem de kişisel veri güvenliğini riske atıyor.

Dolandırıcıların her gün yenilenen numaralarına şimdi de servis ve tedarik ağları eklendi. Google gibi arama motorlarına ilan vererek kendilerini üst sıralarda gösteren sahte yetkili servisler, yüzlerce kişiyi dolandırdığı gibi kişisel veri güvenliğini de tehlikeye atıyor. Sahte yetkili servis numarasının en çok kullanıldığı sektörlerin başında ise arıtma cihazları, televizyon, çamaşır makinesi, kombi, buzdolabı ve uydu sistemleri geliyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Müşteri sanki bilmiyormu gelen kişinin yetkili servis olup olmadığını ! Tabiki biliyor. Yetkili servis çağırsa, satın aldığı kadar para ödeyecek. normal servis çağırırsa daha az ödeyecek. Üstelik büyük markaların marka ismini kullanarak google da reklam yapamazsınız zaten google izin vermiyor buna
DAHA UCUZ OLSUN DİYE İNTERNETTEN BU TARZ İŞLERİ YAPANLARA GÜVENMEYİNİZ. BEYAZ EŞYA,KLİMA,GİBİ İŞLERİNİZİ MUTLAKA YETKİLİ SERVİSLERE YAPTIRINIZ.UCUZ FİYAT VERİLDİ DİYE HEMEN ZIPLAMAYINIZ.
valla ben googleye reklam yaparken benden her bilgiyi zaten istiyor. yalan yanlış bilgi oldugunda zaten google almıyor reklamı. insanımızda salak değilki bilmediği kişiyi cagırsın evine soksun.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler