Google mezarlığı büyüyor: Bir uygulama daha yolun sonuna geldi!

Google, hizmetlerini ve servislerini kapatmaya devam ediyor. Google'ın son kurbanı müzik dinleyicilerini bir hayli üzecek.

Google bazı uygulamalarını gerek istediği hedeflere ulaşamaması gerekse de Google'ın gelecek planlarında yerleri olmaması sebebiyle kapatıyor. Fakat Google'ın kapattığı uygulamaların sayısı bir hayli yüksek. Bu yüzden deyim yerindeyse bir Google mezarlığı bile oluştu. Google'ın son kararıyla da bu mezarlık daha da büyüdü.

GOOGLE BİR UYGULAMANIN DAHA FİŞİNİ ÇEKTİ

Google, çevrimiçi müzik servisi sunmak için kullanıcılarına Google Play Music adında bir uygulama yayınlamıştı. Bazı Android cihazlarda ön yüklü olarak gelen Google Play Music, Google'ın son kurbanı oldu. Google aldığı karar ile Google Play Music'i kapattı. Google Google Play Music kullanıcılarına YouTube Music'e geçmeleri tavsiyesinde bulundu ve geçiş için bir kılavuz yayınladı.

Google Play Music'in kapatılması birçok kişiyi üzse de Google bunu ilk kez yapmıyor.

İşte Google'ın kapattığı diğer uygulamalar!

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
götünde donu yok elinde bilmem kaç binliralık cep telefonu..elinden düşürmüyor..helya girerken bile ellerinde..yolda yürürken kendilerin geçiyorlar.soysan haberi olmayacak..sanırsın borsada milyonları var,onu idare ediyor...iki simitle kahvaltı ediyor, cep telefonunun taksidini ödemek için...rabbim akıl fikir versin...
2 liralik telefonu 12 liraya satan sisteme sitemin yok hayatinda tek eglencesi telefon olan insanlara sitemin var ilginç bu kafayla daha cok yalakalik yaparsın
amerikada 1000 dolar yani birim olarak düşün 1000 tl bizde 10.000 tl hadi canım sizde.. iyice soyup soğana çevirdiniz neymiş gümrük vergisi .. abd de 10000 dolara telefon satsan kimse almaz ama bizde koşuyolar gösteriş için..
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler