HABER

Gören ekipleri aradı! Profesör ölü bulundu

Eskişehir’de bir öğretim üyesi, emekli olduğu Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Mühendislik Mimarlık Fakültesi otoparkındaki aracının başında ölü bulundu.

Edinilen bilgiye göre, ESOGÜ Makine Mühendisliği Bölümü'nden emekli olan öğretim üyesi Prof. Dr. Tahir Karasu, fakülte otoparkına park ettiği aracında kalp krizi geçirdi. Yerde hareketsiz şekilde yatan kişinin olduğu ihbarı üzerine otoparka gelen 112 Acil Sağlık ekipleri Karasu’nun cansız bedeniyle karşılaştı. Olay yerine gelen polis ekipleri alanı şeritlerle kapatırken, belediye tabibinin yaptığı incelemede Karasu’nun kalp krizi nedeniyle öldüğü anlaşıldı.

DİKTİĞİ AĞAÇLARIN BAKIMINI YAPMAK İÇİN ZİYARET ETMİŞ

Prof. Dr. Tahir Karasu'nun ailesinin olmadığı ve emekli olduğu okula vakit geçirmek için geldiği, fakülte çevresine diktiği ağaçların bakımını yapmak için ziyarette bulunduğu öğrenildi. Karusu'nun son olarak telefonda yeğeniyle konuştuğu ve kendisini iyi hissetmediğini söylediği ortaya çıktı. Emekli Öğretim Üyesi Prof. Dr. Tahir Karasu'nun cenazesi Eskişehir'in Alpu ilçesinde defnedilecek.

Kaynak: İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 17 yorum
ulan profesörün bindiği arabaya bak be.Ne hale geldi memleket.
@canerkaya00 Ulan adamın zevkini memleketemi bağladın?Bir fatiha oku en azından.
Nerede bir lüx araba görürsen eminim ki % doksanı hak edilmemiş bir zenginlikle alınmıştır.
düşünceye bak. ne biliyorsun adamın neden o arabaya bindiğini, şekilcilikten bi sıyrılın artık.
Sen herseyi gösterişten ibaretmi sandın adamın daha iyisine binecek gücü var belkide binmiyor değişik insanlar sizi
makan sahiplerinin lüks ve şatafatlı yasamlarina özenip,bunlari onlara hak görmeye alıştığın için makam sahibi olup mutavazi yasayan onurlu insanlar sana tuhaf geliyor.Sorun sende yani anladiiin?
Kıyamet koptuğunu dahi görsen elindeki ağacı toprağa dik. Hz Muhammed (SAV): Hadis | Buharî, el-Edebül-Müfred s. 168, Heysemî, a.g.e. 4,, 63. Münâvî, Feyzul-Kadîr 3, 30. (Sallallahu Aleyhi ve Sellem)
ölüm mersedesle giderken de gelebilir bisiklet sporu arada bir yapmalı.kimisi 1 milyonu eve veriri Lain otomobili 15 sene kullanır kimse bilemez
Geri Dön