GS kongresinde skandal!

Galatasaray kongresinde şok olay !.. Sarı kırmızılı kulüpte oy verme işlemine geçilemiyor çünkü sandık görevlileri ortada yok !.. Her iki başkan adayının 12 sandık için seçtiği toplam 24 sandık görevlisinden henüz sadece 4 tanesi sandık başında. Şu anda sandık görevlilerinin belirlenmesi için çalışmalar sürüyor.

Bu arada saat 10.00 itibariyle 250 üye oy vermek için kayıt yaptırdı. Geçmiş yıllara kıyaslanırsa katılım şu an için düşük olacak gibi görünüyor.

HABERİN AYRINTISI MYET SPOR'DA

GS YENİ BAŞKANINI SEÇİYOR

GAYRİMENKULLERİ SATACAĞIZ

İlk konuşmayı yapan Adnan Polat, Florya Metin Oktay Tesisleri'nin çok büyük arazide olduğunu ve antrenman tesislerini Büyükçekmece'ye taşıyacaklarını belirtti. Bu gelirlerle Sportif AŞ ile Futbol AŞ'nin birleşmesini sağlayacaklarını söyleyen Polat gayrimenkulleri satacaklarını açıkca ifade etti.

ADNAN POALT'IN KONUŞMASININ TAM METNİ MYNET SPOR'DA

GS YENİ BAŞKANINI SEÇİYOR

GAYRİMENKULLERİ SATTIRMAM
Adnan Polat'ın gayrimenkulleri satacağını açıklamasının ardından kürsüyü egelen diğer başykan adayı Nazım Durak ise sert bir konuşma yaptı. "TMSF tarafından şike yaptığı ortaya çıkartılanların Genel Müdür yapıldığı kulübümüzün sahipsiz olmadığını göstermek için burdayım" diyerek çok sert bir açıklama yapan Durak, "Galatasarayı'ın geleceğini ipotek altına alarak para bulan ve bu paraları çarçur edenlerin karşısındayim" diye konuştu.