G.Saray ara vermedi

Turkcell Süper Lig'de Kayserispor'u 2-0 yenerek son iki haftaki kötü gidişine "Dur" diyen Galatasaray, bu hafta Ankaraspor ile yapacağı maçın hazırlıklarına ara vermeden başladı. Florya Metin Oktay Tesisleri'nde teknik direktör Karl Heinz Feldkamp yönetiminde gerçekleştirilen antrenman öncesinde Alman çalıştırıcı, futbolcularla 10 dakikalık bir toplantı yaptı.
Kayserispor maçında görev alan oyuncular yenilenme antrenmanı yaparak çalışmayı tamamlarken, diğer oyuncular kondisyon çalışmasının ardından minyatür kale maç yaptılar. Antrenman, dar alanda yapılan çift kale maçla sona erdi.
Sakatlığı bulunan Song ile Kayserispor maçında sakatlanan Mehmet Topal'ın tedavilerine sağlık merkezinde devam edildi.
Bu arada antrenmanda Feldkamp, Hasan ile bir süre sohbet etti. Öte yandan, antrenmanı izlemeye gelen Gana Fahri Başkonsolos Yardımcısı Prof Dr. Orhan Kural ve birkaç Ganalı vatandaş, Barusso'ya "Hoşgeldin" pastası kesti. Ganalı vatandaşlar, Barusso ile birlikte kendi dillerinde "Hoşgeldin" şarkısı da söylerken, Kural, pastadan bir parçayı elleriyle Barusso'ya yedirdi. Orhan Kural, Barusso'ya desteklerini bildirmek için antrenmana geldiklerini ifade ederek, kendisine Gana hakkında yazdığı kitabını hediye etti. Galatasaray'da, Kayserispor maçında oynayan futbolcular yarın dinlendirilecek, diğer oyuncular ise sabah gerçekleştirecekleri antrenmanla Ankaraspor maçı hazırlıklarını sürdürecek.