"G.Saray bizden çivi bile alamaz"

Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma, Gökhan Ünal ve Mehmet Topuz ile 31 Mayıs 2009'a kadar sözleşmelerinin olduğunu belirterek, iki futbolcunun Galatasaray'a transfer edileceği yönündeki haberleri yalanladı.
Hurma, yaptığı açıklamada, Gökhan Ünal ve Mehmet Topuz'u satmayacaklarını defalarca açıklamalarına rağmen, halen bu konuda asılsız haberler çıktığını belirtti. Bazı gazetelerde, Adnan Polat'ın Galatasaray Kulüp Başkanlığı'na seçilmesi durumunda iki futbolcuyu da transfer edeceği vaadinde bulunduğu yönündeki haberlerin hatırlatılması üzerine, Hurma şunları söyledi:
"Söz konusu haberde, Gökhan'ın sözleşmesinin sezon sonunda biteceği belirtiliyor. Bizim Gökhan Ünal ve Mehmet Topuz ile 31 Mayıs 2009'a kadar sözleşmemiz var. Futbol Federasyonu'nun internet sitesine girip bu konuyu araştırma zahmetine bile girmiyorlar. Kayserispor, gelecek sezon şampiyonluk için oynayacak ve rakiplerine futbolcu vermeyecek. Takımımızı gelecek sezon için daha da güçlendireceğiz. Bu aşamada, Galatasaray bizden çivi bile alamaz."
Hurma, ayrıca sözleşme süresi biten kaleci Hasan Sönmez'in sözleşmesini de 31 Mayıs 2009'a kadar uzattıklarını bildirdi.